YENİ BORÇ YAPILANDIRMA GÖRÜŞMELERİ ERTELENDİ


YENİ BORÇ YAPILANDIRMA GÖRÜŞMELERİ ERTELENDİ

Görüşmelerin bugün tamamlanması durumunda cuma gününe kadar yasalaşması bekleniyordu. Ertelenen görüşmenin hangi tarihte yapılacağı henüz netlik kazanmadı.

YENİ BORÇ YAPILANDIRMA  GÖRÜŞMELERİ ERTELENDİ
Bu içerik 635 kez okundu.

Polatlı’da yaklaşık 9 bin vatandaşın ilk yapılandırma ile başvuru yaptığı borç yapılandırması ve kamu alacaklarına ilişkin vergi yapılandırmasında, sürenin uzatılacağı yada yeniden ek fırsat sunulacağına yönelik söylemlerin ardından, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, bugün görüşülecek olan bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasını öngören tasarının görüşmeleri ertelendi.
    Söz konusu tasarı, 31 Mart 2017'den önceki vergiler, gümrük vergileri, vergi ve bazı idari para cezaları, sigorta ve sosyal güvenlik destek primleri ile bu alacaklara ilişkin her türlü faiz, zam, gecikme zammı, gecikme faizi, cezai faiz, gecikme cezası yapılandırma kapsamına alınmasını içeriyor. 
Görüşmelerin bugün tamamlanması durumunda cuma gününe kadar yasalaşması bekleniyordu. Ertelenen görüşmenin hangi tarihte yapılacağı henüz netlik kazanmadı.  Yasalaşması sonrası yapılandırmadan 7 milyon 200 bin kişinin faydanması bekleniyor.

ANKARA POLATLI HABER YENİ BORÇLANMA TBMM GÖRÜŞÜLDÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü