Penaltı Turnuvası Ödülleri 20 Mayısta Cumhuriyet Meydanında Verilecek


Penaltı Turnuvası Ödülleri 20 Mayısta Cumhuriyet Meydanında Verilecek

Polatlı Kent Konseyi tarafından gençlere sporu sevdirmek ve spora yönlendirmek amacı ile Sentetik Saha’da Ayhan Oflaz Altın Gol Penaltı Turnuvası düzenlendi.

Penaltı Turnuvası Ödülleri 20 Mayısta Cumhuriyet  Meydanında Verilecek
Bu içerik 539 kez okundu.

 Yıldızlar, Gençler, Yetişkinler, Minikler ve Bayanlar kategorisinde gerçekleştirilen turnuvada katılımcılar kıyasıya mücadele etti. Açılış vuruşu Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yapılan Altın Gol Penaltı Turnuvası’na farklı yaş gruplarından yüzlerce yarışmacı katıldı. Tüm katılımcılara Polatlı Belediyesi tarafından hazırlanan formalar hediye edildi. Altın Gol Penaltı Şampiyonası’nda ikişerli eşleşen sporcular eleme gruplarında 3’er, final grubunda 5’er penaltı atışında bulundu. Saat 10.00 da başlayan turnuva saat 14.00’e kadar sürdü. Her kategoriden ilk üçün seçildiği yarışmada kıyasıya mücadele eden yarışmacıların ödüllerinin ise 20 Mayıs’ta verileceği açıklandı.
Şampiyon olan katılımcılardan beş farklı grupta birincilere Cumhuriyet, ikincilere yarım, üçüncülere ise çeyrek altın verilecek. Ödüller Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından 20 Mayıs’ta Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Gençlik Konseri’nde takdim edilecek.

ANKARA POLATLI HABER PENALTI TURNUVASI ALTIN GOL AYHAN OFLAZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bekir     0000-00-00 Çok adaletsiz bir turnuva . Hiç yani hiç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir  Başbakan Yıldırım ile Bayramlaştı
AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Başbakan Yıldırım ile Bayramlaştı
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı