MHP’li ÖZEL, EGO ÇAĞRISINI YİNELEDİ


MHP’li ÖZEL, EGO ÇAĞRISINI YİNELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mahir Özel; 2016 bütçe müzakereleri nedeniyle söz alarak; Türkmenlere yapılan zulmü büyükşehir belediyesi meclis gündemine taşıdı.

MHP’li ÖZEL, EGO ÇAĞRISINI YİNELEDİ
Bu içerik 1583 kez okundu.

MHP’li Özel konuşmasının devamında ise Polatlı’ya yapılan hizmetlerden ötürü ilgili birimlerin temsilcilerine teşekkürlerinin iletti.
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mahir Özel büyükşehir meclis toplantısında gündem dışı söz alarak meclis kürsüsüne çıktı ve konuşmasında başa Çin zulmü altında olan Doğu Türkistan’da yaşanılanları daha sonrada Polatlı’ya yapılan hizmetleri ve Polatlı’nın beklediği hizmetleri meclis kürsüsünde dile getirdi.

MUSUL ANKARA’DIR KERKÜK İSTANBUL’DUR
    MHP’li Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Mahir Özel; “ Al bayraktan gök bayraklara. Kerkük’e, Doğu Türkistan’a selam olsun. Çin zulmü altın da, tüm dünyanın gözleri önün de feryat edip inleyen, dini ibadetleri dahi engellenen Doğu Türkistan’ a Uygur Türklerine buradan selam olsun. 
    Bu konularda hepimizin hassas olduğunu bilerek öncelikle Kerkük’ün kadim bir Türk şehri olduğunu, Kerkük’ ün Türkiye’nin Kiliti olduğunu ifade etmek istiyorum.  2003 lü yıllarda ABD destekli pkk yandaşlarınca işgale uğrayan Kerkük ün, Türk’ ait tapu kayıtları, nüfus kayıt bilgileri talan edilip yakılıp yıkıldığı, Türk’ün – Türkmen’in tüm resmi kayıtlarının ve izlerinin dünya kamuoyu önün de silinmeye çalışıldığı ortadayken, bu gün de kadim Türk şehri Kerkük üzerin de Türkmen’e düşman gruplarca başka bayraklar çekilmek istenmektedir. 
    Tüm bunlar yüce Türk Milletinin hafızasına tek tek not ettiği vahim olaylardır. Musul Ankara’dır. Kerkük İstanbul’dur. “Kerkük Türkiye’nin Irak’taki soydaşı, gardaşı, kaderdaşı, her şeyidir. Türkmenleri savunmak Türkiye’yi savunmaktır. 
    Tarih Kerkük’ün binlerce yıllık Türk kenti olduğunu haykırırken, 80 milyonluk Türkiye’ nin yanı başın da yeni senaryolarla Türkmeneli’ ne rol biçenler ateşle oynamaktadır. Kendi yaktıkları ateş ilk olarak bu emperyalizmin maşalarını yakacaktır ve Herkes hesabını buna göre yapsın Kerkük Türk’tür, sonsuza kadar Türk kalacaktır.” dedi.

EGO’YU POLATLI’DA GÖRMEK İSTİYORUZ
    Özel konuşmasının devamında meclis kürsüsünden yapılan hizmetler noktasında ilgili birimleri temsilcilerine teşekkürlerini yolladı ve : “ Şimdi huzurunuz da bir kalite yönetim uzmanı olarak 2016 yılı başkent Ankara’nın tüm oluşumlarını tüm faaliyetlerini gerçekleştiren belediyemiz bürokratlarına buradan huzurunuzda ayrıca teşekkür etmek isterim. 
    Genelde konuşmacı arkadaşlarım eleştiri yönüne gittiler bu onların en tabii hakları en doğru düşünceleri. 
    Ancak bunlar da benim kişisel düşüncelerim.  Özellikle kırsal kesimdeki hizmetleri, Jeotermal ve Kırsal hizmetler daire başkanlığında ki Özgür Güven beye ciddi faydalar veren çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Sokak hayvanları konusun da çok değerli hizmetleri konusun da çok değerli hizmetleri nedeniyle Şafak Uğur Hanıma huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. 
    Fen işleri daire başkanımız Sayın Vedat Üçpınar beyin çok yoğun bir çalışma sonun da yaptığı hizmetleri takdirle izledik. Bizler bir Polatlı’lı olarak Polatlı’da da bu hizmetlerden yeterince faydalanmak istediğimizi buradan ifade etmek istiyorum. ASKİ nin özellikle kırsal mahallelerde yoğun sıkıntıları vardır. Bu kanalizasyon da böyledir, su işlerinde de maalesef böyledir.  
    Eksik yanlarının bir an önce hizmete dönüştürmesini bekleyerek Genel Md. Necmettin Beye de huzurlarınızda teşekkür ediyorum. EGO’ Genel Müdürlüğünden, otobüs hizmetlerini bir an önce Polatlı'da ve mahallelerinde görmek istediğimizi Polatlı’nın temsilcisi olarak huzurlarınızda ifade etmek istiyorum.” diye konuştu. 

ankara polatlı haber belediye meclis büyükşehir mahir özel ego gündem taşıdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi