Belediye Meclisİ 13 Gündem Maddesi İçin Toplanacak


Belediye Meclisİ 13 Gündem Maddesi İçin Toplanacak

Belediye Meclisinin 1 Mayıs gündemi işçi bayramı dolaysıyla bugün görüşülecek. Her ayın ilk mesai günü yapılan belediye meclis toplantısı 1 Mayıs işçi bayramı tatili dolayısıyla bugün yapılacak.

Belediye Meclisİ 13 Gündem Maddesi İçin Toplanacak
Bu içerik 607 kez okundu.


    Nisan ayında belediye meclis üyelerinin yapmış olduğu çalışmaların görüşüleceği toplantının gündemin de 13 madde görüşülmek üzere meclis üyelerine sunulacak. 
    Belediye meclisinin 2017 yılı mayıs ayı ilk toplantısında ilgili komisyonlar tarafından çalışılması gereken gündem maddeleri şu şekilde oldu : “  2016 yılı kesin hesabı” “alan yönetimi servisi kurulması, itiraz.  Plan Ve Bütçe Komisyonuna Havale Olunan; Gülveren’e yeni bir mahalle konağının yapılması ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, 123 ada 1 parsel (gedikli) ile ilgili konunun müzakeresi. İmar Ve Bayındırlık Komisyonuna Havale Olunan; kırsal mahallelerin imar çalışmalarının bitirilmesi ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Eğitim Ve Kültür Komisyonuna Havale Olunan; Polatlı kültüründe kadınlarımızın yeri ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Çevre, Sağlık Ve Çeşitli İşler Komisyonuna Havale Olunan;  hayvanlardan geçen tüberkiloz hastalığına alınacak tedbirler, besihane yapma mesafelerinin belirlenmesi. 
    Ulaşım Komisyonuna Havale Olunan; Esentepe Mahallesinde sinyalizasyon eksikliklerinin giderilmesi ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Yeşil Kent ve Yeşil Vadi Sitelerinin bulunduğu bölgeye anons sistemi kurulması ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Madde Bağımlılığı Araştırma Ve Önleme Komisyonuna Havale Olunan; madde bağımlılığına karşı alınacak önlemler ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, madde bağımlıları ve aileleri için psikolojik destek verilmesi ile ilgili madde. 

ankara polatlı haber belediye meclis mayıs ayı toplanacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!