Bu Yıl Kamu Hizmetlerine Zam Yok!


Bu Yıl Kamu Hizmetlerine Zam Yok!

Ekonomideki iyileşmeye aldığı tedbirlerle destek olan Hükümet vatandaşın cebini ilgilendiren çok önemli bir karar daha aldı.

Bu Yıl Kamu Hizmetlerine Zam Yok!
Bu içerik 771 kez okundu.

 Buna göre kamunun sunduğu hizmet ve ürünlere zam yapılmayacak, fiyatlar değişmeyecek. Referandum sonrası ekonomideki bahar havası sürerken, Hükümet de aldığı bir dizi tedbirlerle refah payını artıracak. 
    Bu tedbirlerden birisi de vatandaşın cebini ilgilendiriyor.  Buna göre kamunun sündüğü hizmetlere bu yıl zam yapılmayacak, fiyatlar değiştirilmeyecek. Elektrik, doğalgaz, su, yol, köprü gibi hizmetlerin ücretleri bu yıl değiştirilmeyecek ve zam yapılmayacak. Yine kamu üretimi olan ürünlere de zam yapılmayacak ve fiyatların değişmesi önlenecek. Ayrıca vergi artışı da söz konusu değil. Hatta bazı vergi indirimleri gündeme gelecek ve daha önce belli sektörlerde yapılan indirimler devam ettirilecek. Bir yandan tüm kesimlerin beklentilerinin karşılanıp gelir seviyelerinde artış meydana getirilirken bir yandan da harcamaların artmasının önüne geçilmiş olacak. Emekli, memur, esnaf gibi kesimlerin gelirlerinin artması için tedbirler artırılacak. Bu kesimlere yapılacak ücret artışları enflasyonun üzerinde olacak ve gelirlerindeki düşme önlenecek. 

ANKARA POLATLI HABER EKONOMİ KAMU HİZMETLERİ ZAM YOK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi