DAHA ÇOK GÖNÜLLÜYE İHTİYACIMIZ VAR


DAHA ÇOK GÖNÜLLÜYE İHTİYACIMIZ VAR

Polatlı’da Sokak hayvanları yararına konser organize edildi. Geliri ile sokak hayvanlarına bağışlanacak olan konser önceki gün 13 Eylül Kültür Merkezi’nde yapıldı.

DAHA ÇOK GÖNÜLLÜYE İHTİYACIMIZ VAR
Bu içerik 603 kez okundu.


Polatlı Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile Polatlı Belediyesi organizasyonu ile önceki gün akşam Sokak Hayvanları yararına konser düzenlendi. 13 Eylül Kültür Merkezi’nde yapılan konserin giriş ücreti 10 lira olarak belirlenirken bilet paraları ile sokak hayvanlarının ihtiyaçları karşılanacak.  Konserde Sosyal medyada oldukça fenomen olan ve büyük bir kitle tarafından takip edilen Akustik İşler gurubu başta olmak üzere bir çok etkinliğe imza atıldı. Polatlı’da ilk kez yapılan organizasyonda bastırılan 2 bin biletten 950’tanesi satıldı. Dernek hayvanlar için ilk kez yapılan bu somut etkinlikteki amaçlarına ulaştı.

DAHA ÇOK CAN DOSTUNA İHTİYACIMIZ VAR
    Polatlı Hayvanları Doğayı Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Alper Seber  : “ Bizler doğayı hayvanları koruma ve yaşatma derneği olarak 2015 yılında kurulduk. Toplumun büyük bir kesiminin görmezden geldiği yok saydığı idare edilmediği taktirde çok büyük bir sorun olacak olan sokak hayvanları için ne yapabiliriz diye yola çıktık. Yeni bir oluşum olmamıza rağmen hep birlikte amansızca bir çalışma içerisine girdik ve Polatlı’da gözle görülür bir yol kat ettik. Maalesef sayımızın çok az olmasına rağmen, özverili bir çalışma ile bakımevi, çöplük, şehir içindeki mahallelerdeki köpekler ve şehir dışı bakım evi ve sınır noktalarında canlar için birlik ve beraberlik içinde topluluk oluşturduk. Türkiye’de ilk kez belediye ile sivili toplum kuruluşunun ortaklaşa yaptığı bir oluşumu hayta getirdiğimiz için çok mutluyuz. Bizim can dostlarımızın yardımlarına yetişebilmemiz için daha çok gönüllüye ihtiyacımız var.”

ÇEPUR’DAN KONSER SONRASI SON DAKİKA HABERİ
    Konser sonrasına belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya’dan gelen bir haberi hayvan severler ile paylaşan Polatlı Hayvanları Doğayı Koruma ve Yaşatma Derneği üyesi Cabbar Çepur: “ Yeni yapılacak bakım evi ve yaşam alanı için 3 dönümlük yerin ihalesi yapıldı ve ihaleyi biz aldık diyor. Hepimize müjdeler osun.” dedi. 

ANKARA POLATLI HAYVAN SEVERLER KONSER GÖNÜLLÜ HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı