İHSAN ÖZ, MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU


İHSAN ÖZ, MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

Polatlı’nın tanınan İş Adamlarından İhsan Öz Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına aday olduğunu dün düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.

İHSAN ÖZ, MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
Bu içerik 1805 kez okundu.


Polatlı’yı bir adım daha ileri götürerek hak ettiği yere getirmeyi amaçladıklarını söyleyen Öz şu ifadeleri kullandı; “ 16 Nisan günü referandumda milletimiz tercihini yapmış ve kararını net bir şekilde vermiştir. Referandumda Polatlı’da bir mesaj vermiş toplumun beklentileri doğrultusunda evet ’de karar kılınarak tercihini yapmıştır. Tabii ki bu bir siyasi yarış değildir. Ben bu konuya camiamız açısından bakıyorum. Partimizin ve Genel Başkanımızın verdiği karar doğrultusunda Polatlı’da oluşan tercihin önemine dikkat çekmek istiyorum. 
    Artık süreç tamamlanmıştır. Biz önümüze Polatlı’mıza bakalım. Polatlı geçmişi ve tarihi açısından ne kadar önemli ve değerli ise şu an bulunduğu durum itibari ile Başkentimizin yanı başındaki konumu ve büyüme azmi ile gelişen bir ilçe olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bizler Polatlı’da yaşayan burada yatırım yapan insanlar olarak bu güzel şehrin il olması için çalışmalı elimizden gelen her gayreti göstermeliyiz. Ben şahsım adına Polatlı’nın il olması için mücadeleden asla vazgeçmeyeceğim. İnsanlarımız vazgeçmesin diye uğraşmaya da devam edeceğim. Yeni sistemle beraber il sayısının 99 olacağı konuşuluyor. Bu sefer Polatlı’nın 99 olacak il sayısı içeresinde yer alması için şimdiden çalışmalar başlamalı siyasiler, STK’lar birlikte hareket ederek tek amacın Polatlı olması hususunda tek vücut olarak hareket etmeliyiz.”

ÖZ, NEREDE POLATLI MENFAATİNE BİR OLAY VAR BEN HER ZAMAN ORADA OLDUM
    Öz; “Ticaretimde de yapmış olduğum her işte olduğu gibi Polatlı odaklı çalışmalar yaptım yapmaya devam edeceğim.  İnşaat sektöründe Polatlı’da birçok insanımızın ev sahibi olmasına beni vesile kılan rabbime şükürler ediyorum. Rabbim sağlık sıhhat ve imkân veriyor. Bu vesile ile insanlarımız ev sahibi oluyor. İnanın insanların evlerini teslim aldıkları o an her şeyden değerli ve güzel. Toplumsal her olayda insanımıza ve toplumumuz faydasına ise yer aldım ve destekledim. Bu konuda benim bir şeyler söylememe gerek yok nerede Polatlı menfaatine bir olay var ben her zaman orada oldum. Olmaya devam edeceğim. Siyaset deyince aklıma Genel Başkanımı Devlet Bahçeli nin sözünü hatırlamadan ve hatırlatmadan geçemeyeceğim. Genel başkanımızın her zaman dediği gibi “Önce Ülkem ve Milletim sonra patim sonra ben düsturunu kendime şiar edinerek bende şu anda diyorum ki Ülkemiz tercihini yapmış ve o süreç atlatılmıştır. Şimdi konu partidir. Başbuğum Alparslan Türkeş ne dedi bizlere “Ben sizlere kolay bir başarı vaat etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır. Bu çetin yola dayanabilecekler bizimle gelsin. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar Gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar. Başbuğumuzdan aldığımız bu emaneti 2009 seçimlerinde Polatlı’da temsil etmek bana nasip oldu. Elimden gelen ne varsa arkadaşlarım ve ülküdaşlarımın desteği ile ortaya koydum. O dönemde belki kaybettim ama Başbuğumun dediği gibi bu yolun çetin ve zorlu olduğunun bilinci ile hareket ederek yılmadan davam için mücadele etmeye devam ettim. Ve bugün bakıyorum ki Polatlı da yeni bir heyecana yeni bir kıvılcıma ihtiyacı var. Gün toparlanma kendine gelme ve davaya sahip çıkma günüdür. Davamızın gencinden aksakallısına kadar birçok kesimi ile görüşmelerim neticesinde bir karar verme zorunluluğum oluştu. Bu kutlu davanın birliğine bütünlüğüne ve kaynaşamaya ihtiyacı olduğunu düşünerek bizlerin yuvası olan Milliyetçi Hareket Patisinin temsiline her zamana hazır ve nazır olduğumu tüm dava arkadaşlarımın ve sizlerin vasıtası ile bilinmesini istiyorum. Teşkilatımızın önünde bir ilçe kongresi olması söz konusu süreçte ne olacak bu ilçenin durumu derseniz “ Milliyetçi Hareket Partisinin gücünü davasından ve davaya olan inancından alınmıştır. Bu dava için ben üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım Büyün samimiyetimle ülkücü camiaya sesleniyorum. Ve ülkücü camiayı beraber hareket etmeye çağırıyorum. Biz güçlü bir aileyiz. Biz yıldırmak isteyenler olacak. Biz bütün sorunları güvenle ilgiyle beceriyle hatta ülkücü camianın verdiği teşkilat anlayışıyla aşacağız Hazreti Hızır yoldaşımız, Hazreti Ali kılıcımı, HZ. Ömer adaletimiz, HZ. Muhammed de şefaatimiz olsun. Yapılacak olan kongreye İlçe Başkanlığına Adaylığımız ülküdaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi. 

ANKARA POLATLI HABER İHSAN ÖZ MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim