Can’dan Gerçeğini Aratmayan Tatbikat


Can’dan Gerçeğini Aratmayan Tatbikat

Polatlı Özel Can Hastanesi gerçeğini aratmayan bir kaza tatbikatı ile antrenman yaptı.

Can’dan Gerçeğini Aratmayan Tatbikat
Bu içerik 1584 kez okundu.

 Acil durum halinde hastanede normal aksayışın sekteye uğramadan nasıl müdahale edilmesi gerektiğine dair yapılan tatbikatta personel uygulamalı olarak yapması gerekenleri öğrendi.
Polatlı Özel Can Hastanesi tren kazası tatbikatı ile olası bir kazada neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendi. Yapılan tatbikatta kaza sonrası yapılacak müdahalenin ne kadar sürede ve nasıl yapılaması gerektiğine dair birçok konuda gerçeğini aratmayan bar sahne yaşandı. İlgili doktorlar, ilgili hemşireler, ilgili acil tıp teknisyenleri ve ilgili güvenlik görevlileri ile yapılan tatbikatta tüm personel antrenman yapmış oldu. Senaryoya göre 24 yaralının müdahalesi için Can Hastanesi kolları sıvadı ve ekibiyle birlikte tüm yaralılara teker teker müdahale etti.
Yapılan tatbikat ile ilgili bilgi veren Özel Polatlı Can Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Galip Arslan : “ Beylik Köprü civarında meydana gelen tren kazasında hastanemize 24 yaralı intikal etti. HAP başkanımızın verdiği bilgiler doğrultusunda bu 24 yaralıdan 2 tanesinin Ankara’ya sevki yapıldı. İki tanesi ameliyata alındı 10 hastamız müşaade altında. 10 yaralımızın da tedavileri yapılarak taburcu edilmişlerdir. “  diye konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER ÖZEL CAN HASTANESİ TATBİKAT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı