Protokol Şehit Ailelerine ve Gazilere Misafir Oluyor


Protokol Şehit Ailelerine ve Gazilere Misafir Oluyor

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer başkanlığında daire amirlerinin katılımları ile şehit ailelerinin ziyaretleri ve gazilere manevi destek ziyaretleri devam ediyor.

Protokol Şehit Ailelerine ve Gazilere Misafir Oluyor
Bu içerik 531 kez okundu.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ilgili kurum amirleri ile birlikte 1981 yılında Mardin İli İdil İlçesinde kaçakçılarla girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Çavuş Hasan Uçar'ın Babası Arap Uçar'ı ve Kıbrıs Gazisi Hamza Kızılay'ı ziyaret etti. Şehitler diyarı Polatlı’nın şehit evlatlarının aileleri ziyaret edilmeye devam ediyor. 
      Her hafta en az bir şehit ailesinin ve bir gazinin evini ziyaret eden protokol mensupları ailelerinin bir ihtiyaçları olup olmadığını sorup şehit ailelerinin acılarına ortak olmaya çalışıyor.
PROTOKOL UÇAR AİLESİNİN ŞEHİT ACISINA ORTAK OLDU
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, 1981 yılında Mardin İli İdil İlçesinde kaçakçılarla girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Çavuş Hasan Uçar'ın Babası Arap Uçar'ı ziyaret etti.  Kaymakam Tunçer’in Şehitlik Mahallede ikamet eden şehit Jandarma Komando Çavuş Hasan Uçar'ın ailesine yaptığı ziyarete İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emel Üneşi, Polşahder Başkanı Savaş Dinçer ve Polşahder Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur katıldı.
PROTOKOL GAZİLERE MİNNET BORCUNU ÖDÜYOR
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Şehitlik Mahallesi’nde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Hamza Kızılay'ı evinde ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Kaymakam Tunçer, bu vatan için canlarını ortaya koyan gazilerimizi ziyaret ettiklerini söyledi. Gazilerin kendileri için baş tacı olduğunu vurgulayan Kaymakam Tunçer, “Gazilerimizin ihtiyaçlarının olup olmadığını, sağlık durumlarını sorduk. İhtiyaçları halinde bizlerin kapıları sonuna kadar açık. Gazilerimiz bizlerin gurur kaynağı. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.”  şeklinde konuştu. Kaymakam Tunçer’in Şehitlik Mahallesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Hamza Kızılay'a yaptığı ziyarete İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emel Üneşi, Polşahder Başkanı Savaş Dinçer ve Polşahder Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur katıldı.

 

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM ŞEHİT AİLELERİ GAZİLER MİSAFİR ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!