Bugün Sadık Dostlarınız İçin Harekete Geçme Zamanı


Bugün Sadık Dostlarınız İçin Harekete Geçme Zamanı

Polatlı’da Sokak hayvanları yararına konser organize edilecek. Geliri ile sokak hayvanlarına bağışlanacak olan konser bugün saat 19.00’da 13 Eylül Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Bugün Sadık Dostlarınız İçin Harekete Geçme Zamanı
Bu içerik 755 kez okundu.


    Polatlı Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile Polatlı Belediyesi organizasyonu ile bugün Sokak Hayvanları yararına konser düzenlenecek. 
    13 Eylül Kültür Merkezi’nde yapılacak olan konserin giriş ücreti 10 lira olarak belirlenirken bilet paraları ile sokak hayvanlarının ihtiyaçları karşılanacak.  Konserde Sosyal medyada oldukça fenomen olan ve büyük bir kitle tarafından takip edilen Akustik İşler gurubu başta olmak üzere bir çok etkinliğe imza atılacak. 
    Etkinlikte vatandaşlar için keyifli anlar yaşatılmak hedeflenirken konser biletlerinin satışından elde edilen gelir ile de hayvanlara yardım edilecek. 
Saat 19.00 da başlayacak olan konserde sadık dostlar için somut adımlar atılmış olacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Polatlı Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Alper Seber: “ Dernek yönetimi olarak bugün saat 19.00’da 13 Eylül Kültür Merkezinde konser düzenlemekteyiz. Giriş ücreti 10 TL olup geliri sokak hayvanlarının yararına kullanılacaktır.” dedi

ANKARA POLATLI HABER HAYVAN HAKLARI SEVERLER DOSTLARI KONSER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu