Maharetli Hanımlar Panpek Tatlı Yarışması İçin Geri Sayım Başladı


Maharetli Hanımlar Panpek Tatlı Yarışması İçin Geri Sayım Başladı

Polatlı Kent Konseyi tarafından 29 Nisan Cumartesi günü 2. POLAGRİ Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması düzenlenecek.

Maharetli Hanımlar Panpek Tatlı  Yarışması İçin Geri Sayım Başladı
Bu içerik 445 kez okundu.

Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşların pancar pekmezi ile hazırladıkları tatlıları 29 Nisan Cumartesi günü saat 11.00’e kadar Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’ne getirmeleri gerekiyor. Yarışma için son başvuru tarihi 28 Nisan Cuma günü olarak belirlendi.
29 Nisan Cumartesi günü 2. POLAGRİ Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması düzenlenecek. Polatlı Ticaret Odası, Polatlı Kent Konseyi ve Polatlı Belediyesi destekleri ile düzenlenecek yarışmanın son başvuru tarihi 28 Nisan Cuma günü. Yarışma neticesinde ilk üçe girene birbirinden güzel ödüller verilecek.
Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’nde yapılan yarışmanın ardından Polatlı Kent Konseyi’nin POLAGRİ Tarım Fuarı içerisinde kurulacak olan standında saat 15.00’de ödüller dağıtılacak. Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması kapsamında Polatlı Kent Konseyi tarafından dereceye giren ilk üç tatlı ödüllendirilecek. Yarışmada dereceye giren katılımcılara sırasıyla; Robot takımı, uyku seti ve tencere takımı hediye edilecek.

ANKARA POLATLI HABER POLAGRİ KENT KONSEYİ PANPEK TATLI YARIŞMASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı
Ak Parti Milletvekili Akdoğan Sel Bölgesini Gezdi
Ak Parti Milletvekili Akdoğan Sel Bölgesini Gezdi