23 Nisanda Selçuk Kaymakam Gözükara ise Başkan Oldu


23 Nisanda Selçuk Kaymakam Gözükara ise Başkan Oldu

Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu TED Koleji 4/B öğrencisi Orkan Selçuk’a bıraktı. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya makamını Gazi İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencisi Selinay Gözükara’ya devretti

23 Nisanda Selçuk Kaymakam Gözükara ise Başkan Oldu
Bu içerik 1275 kez okundu.


    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kaymakamlık Makamına TED Koleji Öğrencilerinden 4/B öğrencisi Orkan Selçuk oturdu. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’i, makamında ziyaret eden TED Koleji Öğrencileri Kaymakamlık mesleği ile ilgi sorular sordu ve kendi gözlemleri dahilinde ilçenin eksiklerini dillendirdiler TED Koleji Öğrencilerinden 4/B öğrencisi Orkan Selçuk’ yaptığı konuşmada; Büyük komutan ve ulu önder Atatürk' ün biz çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm Türk ve dünya çocuklarının bayramını kutladı.  
    Çocuk bayramı nedeniyle makamını kendisine teslim eden Kaymakam Tunçer’e teşekkür etti. Kaymakam Tunçer, çocukların 23 Nisan hakkında duygu ve düşüncelerini dinledi. Ziyaret sonunda Kaymakam Tunçer öğrencilere günün anısına hediye taktim etti ve bayramlarını kutladı.

TUNÇER:  ÇOCUKLAR HEPİMİZN ORTAK UMUDUDUR
    Kaymakam Tunçer, ziyarette makam koltuğunu çocuk Kaymakama teslim etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin iyi yetişmesinin memnuniyet verici olduğunu sözlerine ekleyen Kaymakam Tunçer, “çocuklarımızın her geçen gün daha iyi yetiştiğini görmek, geleceğe dair umutlarımızı güçlendiriyor. 
    Çocuklarımız, hepimizin ortak umudu ve geleceğidir. Bu vesile ile çocuklarımızı yetiştiren anne ve babalara, öğretmenlere teşekkür ederim. Hayatımıza anlam katan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

BAŞKAN YILDIZKAYA MAKAMINI GÖZÜKARA’YA EMANET ETTİ
    Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya makam koltuğunu 23 Nisanda Gazi İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencisi Selinay Gözükara’ya devretti. Geleceğin belediye başkanları, kaymakamları, doktorları, sanatçıları, öğretmenleri makamların bir günlük sahipleri olurken şehrin sorunlarına çocuk gözüyle ele alınması bu vesile ile sağlanmış oldu. Başkan Yıldızkaya’nın makamına 23 Nisan ulusla Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla oturan Gözükara belediye başkanı oluğunda yapacağı projelerden bahsetti. Başkan Yıldızkaya başta Gözükara olmak üzere diğer bütün çocukların çocuk bayramını kutladı. 

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM BELEDİYE BAŞKANI MAKAM ÇOCUKLARA DEVRETTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi