RÖTARLI 23 NİSAN KUTLAMASI


RÖTARLI 23 NİSAN KUTLAMASI

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ilçe merkezinde başta olmak üzere kırsal mahalleler dahil bir çok okulda yağmura ve soğuk havaya aldırış etmeden coşku içerisinde kutlandı.

RÖTARLI 23 NİSAN KUTLAMASI
Bu içerik 1551 kez okundu.

 İlçe milli eğitim müdürlüğü ve kaymakamlık tarafından hazırlanan resmi tören 23 Nisan Pazar günü yapıldı. Olumsuz hava koşullarının töreni etkilemesine izin vermeye okullar Pazar günü kutlamalarını yaparken ilçe merkezi dahil kırsal mahallelerde bulunan bazı okullar resmi yazıya rağmen 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını 23 Nisan Pazar günü değil 25 Nisan pazartesi günü kutladı. Okulların bazıları ise TEOG sınavından sonra tören yapmayı düşünüyor.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı gün olarak değil hafta olarak kutlanmaya devam ediyor. Edinilen bilgilere göre milli eğitim bakanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını 23 Nisan pazar günü kutlanması gerektiği yönünde resmi yazı göndererek törenin gününde kutlaması gerektiğini bildirdi ancak okul idarecileri ilçe merkezi dahil kırsal mahallelerde töreni gününde kutlamak yerine bir gün sonrasında hatta bir kaç gün sonrasında kutlamayı tercih ettiler.  
 

ANKARA POLATLI HABER 23 NİSAN KUTLAMALARI RÖTAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ