TEOG SINAVI İÇİN SON 2 GÜN


TEOG SINAVI İÇİN SON 2 GÜN

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen TEOG sınavlarında 2. dönem maratonunda son 2 güne girildi. Milyonlarca öğrencinin beklediği TEOG sınavları 26-27 Nisan tarihlerinde yapılacak.

TEOG SINAVI İÇİN SON 2 GÜN
Bu içerik 477 kez okundu.

 

TEOG 2.dönem Sınavları, aynı ilk dönem olduğu gibi 2 gün içinde yapılacak. Hafta içi yapılacak sınavlarda, TEOG sınavlarının yapıldığı okullar bu günlerde tatil yapacaklar. TEOG Sınavları 2 gün boyunca yapılacak. İlk gün öğrenciler Türkçe, Matematik ve Din Kültürü derslerinden sınava girecek. TEOG 2.Dönem Sınavları ‘nın ikinci günü Fen Bilimleri, İngilizce ve T.C. İnkılap Tarihi derslerinden sınav gerçekleştirilecek.

SONUÇLAR HAZİRANDA AÇIKLANACAK

23-24 Kasım'da yapılan TEOG 1. dönem sınavlarının ardından 2. dönem sınavları için de zaman gittikçe daralıyor. 8. sınıf öğrencilerine Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük, yabancı dil derslerinden, iki yazılısı olan derslerin birincisi, üç yazılısı olan derslerin ikincisi olmak üzere, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce her dönem ortak sınavlar yapılacaktır. TEOG 2. dönem sınavları 26-27 Nisan tarihlerinde yapılacak. Mazeret sınavlarına girecek öğrenciler için tarih 20-21 Mayıs 2017. TEOG 2. dönem sınav sonuçlarının Haziran 2017 içerisinde açıklanması bekleniyor.

ANKARA POLATLI HABER TEOG SINAV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı