İlçede Kutlu Doğum Coşkusu Devam Ediyor


İlçede Kutlu Doğum Coşkusu Devam Ediyor

İlçe Müftülüğü kutlu doğum haftası münasebetiyle ilçede yaklaşık bir haftadan bu yana çeşitli kurum ve kuruluşların ev sahipliğinde birçok etkinliğe imza attı.

İlçede Kutlu Doğum Coşkusu Devam Ediyor
Bu içerik 586 kez okundu.

 Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında organize edilen programların en son adresi İmam Hatip Ortaokulu ve Askeriye Camii organizasyonu ile yapıldı.  
Hz. Muhammed (S.A.V.)’in 1446’ıncı doğum yılı münasebetiyle İl Müftülük Murakıbı İlyas Yeşilkaya tarafından İmam Hatip Ortaokul Konferans salonunda Hz. Peygamber ve Güven Konulu konferans düzenlendi, konferansa 6. ve 7. sınıf öğrenciler katıldı.
Askeriye Camii Gençlik Merkezi Kutlu Doğum etkinliğinde buluştular. Askeriye Camii İmam Hatibi Hikmet Boza ve Müezzin Kayyım Cafer Tayyar Bilici'nin her hafta cumartesi günleri Cami Gençlik Merkezi faaliyeti olarak öğrencileri topluyor ve "Dinimimi Öğreniyorum" adlı kitaptan uygulamalı olarak dini bilgiler, sure ve duaları okutup bilgilendiriyorlar. Öğle ile ikindi namazı arası ders yapılıyor akabinde çeşitli ikramlar yapılıyor.  Askeriye Camii Gençlik Merkezi gençleri 18 Nisan 2017 günü saat 20.00 de Congresiumda gerçekleştirilen Kutlu Doğum programına katılarak kutlu doğum coşkusunu yaşadılar. Programdan sonra İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhanettin Sütçü gençlerle birlikte Kutlu Doğum hatıra fotoğrafı çektirdiler.

ankara polatlı haber kutlu doğum haftası programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı