POLAGRİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI


POLAGRİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

POLAGRİ 2017 Tarım Fuarı’na 3 gün kaldı.

POLAGRİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Bu içerik 983 kez okundu.

Polatlı Belediyesi, Polatlı Ticaret Odası, Polatlı Ticaret Borsası, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Ziraat Odası, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ziraat Aletleri Odası, S.S. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Polatlı İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün işbirliği ile düzenlenen Polatlı’da fuar anlamında bir ikinci yılında ikincisi düzenlenen organizasyona yurt içi ve yurt dışından yüzlerce firma katılacak.
2. POLAGRİ Tarım Fuarı için hazırlıklar hızlı bir şekilde devam ediyor. 27- 30 Nisanda gerçekleşecek olan ikinci Tarım Fuarının bu yıl daha kapsamlı olması bekleniyor. 
    Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Polatlı Tarım Fuarı (POLAGRİ 2017) için 3 günlük geri sayım başlarken hazırlık çalışmalarına da hız verildi. 
Fuarda Türk dünyası halk dansları topluluğu, Mehteran gösterisi, Ankara seğmenler ekibi, Halk konseri, Altın başak buğday yarışması, iyi pancar tatlısı, güzel oğlak yarışması, soğan rendeleme yarışması, Yavuz Selim gonca soğan ödülü, traktör ve tarım makinaları uygulama yarışmaları yoğurt yeme yarışması gibi birçok etkinlik düzenlenecek.

ankara polatlı haber ticaret odası polagri fuar açılış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı
Kaymakam Tunçer'den Anlamlı Bayram Mesajı
Ak Parti Milletvekili Akdoğan Sel Bölgesini Gezdi
Ak Parti Milletvekili Akdoğan Sel Bölgesini Gezdi