Mevsimlik Tarım İşçilerine Vekil Ziyareti


Mevsimlik Tarım İşçilerine Vekil Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba Polatlı’da bulunan mevsimlik tarım işçilerinin çadırlarını dolaştı.

Mevsimlik Tarım İşçilerine Vekil Ziyareti
Bu içerik 1279 kez okundu.

 

Geçtiğimiz yıl yine aynı amaçla mevsimlik tarım işçilerinin ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili işçilerin sorunlarının yakın takipçisi olmaya devam ediyor.
    AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba Polatlı’da bir dizi incelemelerde bulundu. Mevsimlik tarım işçilerinin yaşadığı Sarıoba Mahallesi ve civarında işçilerin çadırlarını gezerek yaşam standartlarının iyileştirilmesine yönelik temaslar da bulunan milletvekili Fakıbaba’ya Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve ilgili daire amirleri eşlik etti. İlçede mevsimlik tarım işçilerinin yaşam standartlarının iyileştirilmesi, okul, yol, hastane gibi temel ihtiyaçların karşılanması noktasında sorunları bakanlık nezdinde ileterek çözüme kavuşturulması kapsamında Polatlı’nın Sarıoba Mahallesinde bulunan çadırkentte yaşayan mevsimlik işçiler başta olmak üzere çevre mahallelerde çalışan mevsimlik tarım işçileri bölge milletvekilleri ile dertleşti. Hafta sonu mevsimlik tarım işçilerinin yaşadıkları yerlerde incelemeler yapmak ve bölge vatandaşlarının sorunlarını dinlemek üzere Polatlı’ya gelen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir beraberliğinde mevsimlik tarım işçileri ile buluştu.

ANKARA POLATLI HABER AKPARTİ AHMET EŞREF FAKIBABA İLÇE AYSEL DEMİR TARIM İŞÇİLER ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı