Genç Başkanlar Koltuğa Oturdu


Genç Başkanlar Koltuğa Oturdu

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık görevini Mangal Dağı 6. Sınıf öğrencisi Semih Akdoğan ve Mangal Dağı 5. Sınıf öğrencisi İlkay Ece Öztürk’e devretti.

Genç Başkanlar Koltuğa Oturdu
Bu içerik 307 kez okundu.

Öğretmenleri Berna Esti’yle Haymana Belediye Başkanlığına gelen öğrencilerin heyecanı gözlerinden okundu. Öğrencilerden görevi devralan Başkan Semih Akdoğan ileride Makine mühendisi olmayı istediğini belirtti. Semih Akdoğan Haymana’da park ve bahçelerin sayısının artmasını, okullarının bahçesindeki oyun çizgilerinin yenilenmesini istedi. Veteriner olmak istediğini ifade eden İlkay Ece Öztürk ise ağaçlandırma çalışmalarına ve çiçek ekimine önem verilmesini istediğini belirtti.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut yeni park projelerinin olduğunu özellikle Aleyna Parkının çok güzel olacağını ifade ederek yeşil alan ve park çalışmalarının kendilerinin de öncelikli hedefi olduğunu belirtti. Turgut konuşmasında; “Bu genç kardeşlerimiz bugün temsili olarak oturdukları bu makamlara ileride gerçekten gelirler. Ülkemize ve milletimize hizmet edip bizleri de gururlandırırlar.” dedi. Başkan Turgut, genç başkanlar Semih Akdoğan, İlkay Ece Öztürk ve öğretmenleri Berna Esti’ye günün hatırası olarak hediyelerini sundu. 

ANKARA POLATLI HABER HAYMANA BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR TURGUT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü