Yıldızkaya: Gelecekteki Lider Ülkemiz Çocukların Omuzlarında Yükselecek


Yıldızkaya: Gelecekteki Lider Ülkemiz Çocukların Omuzlarında Yükselecek

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yıldızkaya: Gelecekteki Lider Ülkemiz  Çocukların Omuzlarında Yükselecek
Bu içerik 415 kez okundu.

Yıldızkaya mesajında; “Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 97. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gururla kutluyoruz. 
    Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından, millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. En önemli servetimiz ve umut kaynağımız olan çocuklarımızın bayramında, geleceğimizin teminatı yavrularımızın mutluluğuna ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum.” dedi.
 

YILDIZKAYA, TÜRKİYE GELECEKTEKİ GÜÇLÜ, MÜREFFEH VE LİDER ÜLKE KONUMUNA ÇOCUKLARIN OMUZLARINDA YÜKSELECEK
    Başkan Yıldızkaya mesajının devamında ; “Çocuklarımız; milletimizin umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kollarıdır. Bu bakımdan evlatlarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuzdur. Hedefimiz tüm çocuklarımızı özgürce düşünen, inisiyatif alabilen, sorgulayan, kendi toplumunun ve evrensel anlayışın doğrularından haberdar olan, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirebilmektir. Türkiye'miz, gelecekteki güçlü, müreffeh ve lider ülke konumuna çocuklarımızın omuzlarında yükselerek ulaşacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm dünyaya barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.” ifadelerini kullandı. 

ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA 23NİSAN MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim