Akliselim’den Kutlu Doğum Programı


Akliselim’den Kutlu Doğum Programı

Akliselim teşkilatı ilçede Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle program organize etti.

Akliselim’den Kutlu Doğum Programı
Bu içerik 789 kez okundu.

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetiminin katıldığı programda Hz. Muhammed (S.A.V.)’in 1146’ıncı yaşı kutlandı. 
    İlçede Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle organize edilen programlarından bir tanesi de Akliselim teşkilatı tarafından yapıldı.  Halk Eğitimi Merkezinde yapılan kutlu Doğum programı Kur’an’ı Kerim tilaveti ile başladı. 
    Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Tarafından yapıldı. Programda dualar edildi ve salavatlar ile gecenin feyzine erişilmeye çalışıldı.

KUTLU DOĞUM HAFTASI’NIN ÜLKEMİZİN HUZURUNA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM.
    Günün anlam ve önemine dair konuşma yapmak üzere kürsüye çıkan AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir: “ Doğumunun 1446. yılını kutladığımız, Kâinatın Efendisi Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), âlemlere rahmet olarak gönderildi. 
    Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) doğru ve ahlaklı bir yaşam sürmek isteyenler için en güzel rehberdir. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav), insanları daima kardeşliğe, hoşgörüye, doğruluğa, iyiliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya teşvik etmiş ve yol gösterici olmuştur.
     İnsanların en hayırlısı olan Hz. Peygamber efendimizin buyurduğu ‘İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de gerçek manada iman etmiş olamazsınız’ hadis-i şerifinin bütün İslam âlemine ilham kaynağı olmasını temenni ederim. 
    Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in mübarek doğumunu en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Kutlu Doğum Haftası’nın, İlimizin ve Ülkemizin huzur ve mutluluğuna, milletimizin birlik, beraberlik ve dostluğuna, kardeşliğine, vesile olmasını yüce Rabbimden diliyorum.” dedi.

ANKARA POLATLI HABER AKSELİM KUTLU DOĞUM PROGRAMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI