Turizm Haftası Kutlandı


Turizm Haftası Kutlandı

15- 22 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri bu yıl Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Okulu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Turizm Haftası Kutlandı
Bu içerik 847 kez okundu.


    15- 22 Nisan turizm haftası ülke genelinde farklı etkinliklerle kutlandığı gibi ilçede de Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Okulu’nun hazırladığı programla kutlandı. Program Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldıkaya, İlçe Jandarma Komutanı Özcan Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve diğer protokol üyelerinin katılımları ile gerçekleştirildi. 
    Saygı duruş ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapmak üzere Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Ortaokulu Müdürü Talip Fener Kürsüye çıktı. Öğrencileri tarafından hazırlanan çeşitli etkinlikler ile devam eden programda öğrencilerin şiirleri, halk oyunları gösterileri ve oratoryo gösterileri beğeni ile izlendi. Günü anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Ortaokulu Müdürü Talip Fener: “Türkiye'nin Asya ve Avrupa kıtaları arasındaki köprü konumundan kaynaklanan doğa, tarih ve kültür zenginliği ile çeşitliliği gelmektedir. Bir arada yaşatılan bu farklılıkların zenginliği, Türkiye'nin her köşesine doğal, kültürel, sanatsal, estetik ve folklorik çeşitlilik olarak yansımaktadır. Bu gizemli ve baş döndürücü karmaşa, bu çok sesli ve çok renkli kültür bir karşıtlık değil, bir kucaklaşma kültürüdür.” dedi.

ANKARA POLATLI HABER TURİZM HAFTASI KUTLANDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi