Hızlı ve Öfkeli 8 Polatlı Belediye Sinemasında


Hızlı ve Öfkeli 8 Polatlı Belediye Sinemasında

Polatlı Belediye Sineması Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8’i Polatlı seyircisiyle buluşturuyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 Polatlı Belediye Sinemasında
Bu içerik 527 kez okundu.

Yönetmenliğini Gary Gray’in yaptığı başrollerini Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Jason Statham, Tyrese Gibson, Ludacris, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky ,Scott Eastwood ve Kristofer Hivju’nun paylaştığı Hızlı ve Öfkeli 8 filmi 14 Nisan Cuma ile 10 Mayıs Çarşamba tarihleri arasında Polatlı Belediye Sineması’nda gösterimde olacak. Polatlı Belediye Sinemasında dört hafta boyunca seyirciyle buluşacak olan filmin seansları 13.30, 16.30 ve 19.30. Bilgi almak isteyen vatandaşlar 621 18 26 nolu telefon üzerinden Polatlı Belediye Sineması'na ulaşabilirler.

HIZLI VE ÖFKELİ 8

Yönetmen: Gary Gray, Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Jason Statham, Tyrese Gibson, Ludacris, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky ,Scott Eastwood, Tür: Aksiyon Ülke: Amerika Birleşik Devletleri Süre: 136 Dakika.

ÖZET VE DETAYLAR

En zor işlerin altından kalkan ekibi Hızlı ve Öfkeli 8'de bekleyen engel, daha önce karşılaşmadıkları türden olacak. Brian (Paul Walker) ve Mia (Jordana Brewster)'nın tüm bu hengâmeden emekli olması sonrası Dom (Vin Diesel), gizemli suçlu Cipher (Charlize Theron)'ın etkisi altına girip ekibine sırtını döner. Hobbs (Dwayne Johnson) ve Letty (Michelle Rodriguez) önderliğindeki ekip, bu sefer Dom'u durdurmaya çalışacaktır.

ANKARA POLATLI BELEDİYE SİNEMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı