Polagri’17 Tarım Fuarı Yüzde 80 Doluluk Oranına Ulaştı


Polagri’17 Tarım Fuarı Yüzde 80 Doluluk Oranına Ulaştı

Tarımın ve hayvancılığın ana merkezi Polatlı’dır.

Polagri’17 Tarım Fuarı Yüzde 80 Doluluk Oranına Ulaştı
Bu içerik 1164 kez okundu.

Polatlı Belediyesi, Polatlı Ticaret Odası, Polatlı Ticaret Borsası, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Ziraat Odası, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ziraat Aletleri Odası, S.S. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Polatlı İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün işbirliği ile düzenlenen POLAGRİ 2017 Tarım Fuarı’na 14 gün kaldı. Polatlı’da fuar anlamında bir ilk olacak bu organizasyona yurt içi ve yurt dışından yüzlerce firma katılacağını belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; “Polatlı’mızın adını duyurmak ve ön plana çıkarmak amacı içinde olan bu fuarın ikincisini düzenlemenin mutluluğunu yaşamaktayız. Dünyada artık ülkelerden ziyade şehirler yarışıyor. Bizlerde ilçemizi bu yarışa katmış durumdayız. Tarımın ve hayvancılığın ana merkezi Polatlı’dır. 
Bu merkezde herkesi buluşturmak için de 27-30 Nisan’da Polatlı Tarım Fuarını düzenliyoruz. Özellikle komşu illerden yoğun talep görüyor bu fuar. Tarım fuarları üreticinin, çiftçinin ufkunu, vizyonunu genişletiyor. Teknolojinin gelişmesiyle yeni makine ve ekipmanlardan bu fuarlar sayesinde haberdar oluyor.” dedi.


DÜZENLENECEK OLAN YARIŞMA VE ETKİNLİKLERLE FUARA RENK KATILACAK
POLAGRİ 2017 Tarım Fuarı organizasyonunu yüklenen Zümrüt Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Ünal; “Şuanda POLAGRİ 2016 Tarım fuarının doluluk oranı %80’i bulmuş durumdadır. Fuarımız İstanbul, İzmir, Sakarya, Eskişehir, Adana, Konya ve Mersin gibi birçok il ve bölgeden katılım sağlanmaktadır. Fuar organizasyonu konusunda hiç kimsenin kafasında soru işareti kalmasın. Bütün sistemlerimiz son teknolojide çalışır durumda. 27-30 Nisan’da bütün katılımcılarımızla sorunsuz bir şekilde fuarımızı gerçekleştireceğiz. Ayrıca sürpriz yarışmalar ve etkinlikler ile de fuar alanında eğlenceli anlarda yaşanacak.” dedi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımının beklendiği fuarda, zemin düzleme çalışmaları Polatlı Belediyesi tarafından yapıldı. Fuar alanı 8 bin metrekare kapalı ve 10 bin metrekare açık alanda olacak şekilde düzenlenmektedir. Yaklaşık 100 bin kişinin katılması beklenen fuar sürpriz yarışmalar ve etkinlikler ile daha güzel hale getirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim