Esnaf Kefaletin Ortaklarına Amerikan Kültür’den Büyük Fırsat


Esnaf Kefaletin Ortaklarına Amerikan Kültür’den Büyük Fırsat

Amerikan kültür yabancı dil okulu ve eğitim kurumlar Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi protokol imzaladı.

Esnaf Kefaletin Ortaklarına Amerikan  Kültür’den Büyük Fırsat
Bu içerik 863 kez okundu.

  Polatlı Amerikan Kültür eğitim kurumları Polatlı’nın İngilizce seviyesini yükseltmek için önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi ile imzalanan protokole göre kooperatif ortakları kendileri veya çocuklarını yüzde 60’a varan indirimlerle kursa kayıt yaptırma olanağı sundu. Amerikan Kültür Dil Okulları Polatlı Şubesi yetkilisi Fuat Turgut ile Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz arasında imzalanan protokole göre Kooperatif ortaklarına büyük bir imkan sunulmuş oldu.

DİL İNSANIN KİMLİĞİNİ VE KİŞİLİĞİNİ BELİRLER
“Dünyadaki tüm gelişmelere paralel olarak ilçemiz Polatlı’nın bu gelişmelere kayıtsız kalamayacağı düşünüldüğünde her alanda olduğu gibi iletişim düzeyine de önem vermenin gerekliliği ile insanlar arasında çeşitli ilişkilerin kurulması ve geliştirerek sürdürülmesi insanların birbirlerine gönderdikleri ve söyledikleri ile mümkündür. Bunları da anlama aracı ise dil ‘dir” diyen Ertuğrul Kıymaz: “  Dil insanın kimliğini ve kişiliğini belirler. Bireyin toplumsallaşmasını sağlar. İnsanların hayatının birçok alanında her türlü ilişkiyi kurup yürütebilmesi için uluslararası ortak dil olan İngilizceyi öğrenmeleri gerekmektedir.” dedi

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK GİDEREK DAHA DA ÖNEM KAZANIYOR
    Değerli ortaklarımız İlçemiz Polatlı da bulunan Amerikan kültür dil kursu ile yaptığımız görüşmeler sonucunda esnaf kardeşlerimizin çocukları ve yakınlarının bu kurslardan yararlanmalarını sağladık. Kıymaz: “  Günümüzde bakıldığında İngilizce öğrenmenin giderek daha da önem kazandığı görülmektedir dedi. Birçok aile çocuklarının istikbalini düşünmektedir. Anneler babalar çocuklarının İngilizceyi öğrenmelerini ekonomik ve kültürel gelişmelere uzak kalmamalarını istemektedirler. Bunu görüyoruz.”  

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ ÇAĞIN ADI BİLGİ ÇAĞIDIR
    Başkan Kıymaz konuyla ilgili yaptığı açıklamanın devamında : “ Yabancı dil aynı zamanda ticaretin bilimin diplomasinin Uluslararası iletişimin kısaca her alanda önem kazanmıştır. Sevgili ortaklarımız yaptığımız anlaşma gereği sizlere ve yakınlarınıza kurs ücretine yüzde 60 lara varan indirim sağladık bu indirimden yararlanarak elde edecekleri dil öğrenimi ile yavrularımızın yarınlara daha güvenle bakacakları unutulmamalıdır ki bilgi güçtür ve içinde bulunduğumuz çağın adı da bilgi çağıdır.” diyen Ertuğrul Kıymaz : “ Bugün İngilizce bilen iş adamlarımız yurt dışına ihracat yapabilmektedirler. Çeşitli meslek dalını icra eden insanlar İngilizceden yararlanmaktadırlar. O halde herkesin bir yabancı dili en azından kendine yetecek kadar bilmesi gerekmektedir.” dedi

ANKARA POLATLI HABER ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ AMERİKAN KÜLTÜR PROTOKOL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI