Olay Süsü ile Polislerin Günü Kutlandı


Olay Süsü ile Polislerin Günü Kutlandı

Özel Polatlı Can Hastanesi biraz muziplik biraz mizah karıştırarak polislerin gününe özel kutlama programı düzenledi.

Olay Süsü ile Polislerin Günü Kutlandı
Bu içerik 2095 kez okundu.


    Özel Polatlı Can Hastanesi Polis Haftasını kutlamak için alışılmışın dışında bir programa imza attı. Türk Polis Teşkilatının 172. yaşını kutlamak için farklı bir etkinliğe imza atmak isteyen hastane yönetimi Acil servisinde olay ihbarında bulunarak polislerin günün kutlama fikrini bulmuş olaya müdahale için gelen ekiplerin Polis Haftasını kutlamayı planlamışlardı. 
    Plan 15.00 da hayata geçti ve güvenlik görevlisinin 155’i arayarak acil servisinde kavga var acil ekip gönderin demesi ile başladı devriye ekiplerinin hemen Can Hastanesine intikal etmesi ile de plan kusursuz bir şekilde ilerledi. Hastane yönetimi ve personeli odada pasta ile ekipleri karşıladı ve polis haftası sürpriz bir şekilde kutlamak istedikleri için böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiklerini söylediler.

MİZANSEL MALZEMELİ POLİS HAFTASI ETKİNLİĞİ
    Özel Polatlı Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op Dr. Selçuk Öktemer : “ Gecenin 3’ünde 4’ünde insanların asayişi için can güvenlikleri için bir sizler bir de bizler çalışırız. 
    Emniyet güçlerimiz bizim başımızın tacıdır. Polis teşkilatında emeği olan herkesin Polis haftasını kutluyorum. Hastane yönetimi olarak kutlama programının farklı bir tatta olması için mizansellik eklemek istedik.” diye konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER ÖZEL CAN HASTANESİ POLİS GÜNÜ KUTLAMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı