Başkanlık Sistemine Bir Parti Daha Evet Dedi


Başkanlık Sistemine Bir Parti Daha Evet Dedi

16 Nisan'da yapılacak referanduma sayılı günler kala bir parti daha referandum kararını açıkladı.

Başkanlık Sistemine Bir Parti Daha Evet Dedi
Bu içerik 980 kez okundu.

İskenderpaşa Cemaati olarak bilinen Sağduyu Partisi de referandum da 'evet' diyeceğini açıkladı. Sağduyu partisi 16 Nisanda yapılacak referandumda evet oyuna destek verdiğini açıkladı. 
    4 Eylül 2002 tarihinde kurulan ve Genel Başkanlığını Mehmet Yücel Ağargün'ün yaptığı Türkiye'de faaliyet gösteren Sağduyu Partisi Referandumda başkanlık sistemine destek verdiğini açıkladı.
    İskenderpaşa cemaatinin önde gelen isimlerinden Muharrem Nureddin Coşan imzalı açıklama şu şekilde;  Ve Esbâb-1 Hakiki:  Küreselleşme rüzgarının özgürlük, adalet ve hukukun üzerindeki tozlu, kireçlenmiş, kaskatı, adeta perçinlenmiş cürüfunu söküp, altındaki cevheri göstermeye başladığı için EVET!  Hariçten ısmarlama dikilmiş, dikte edilmiş, doğal hareket etmemizi engelleyen kıyafetlere artık sığamadığımız için KAHRAMAN Maraş'ta dokunmuş kıyafete EVET!  Ağacımıza aşılanmış GDO'lu doktrinler, toprağımıza zerk edilmiş suni kimyasal terkipler daha fazla meyvemizin tadını kaçırmasın, özümüzdeki lezzeti geri kazanalım diye EVET!  Yozlaşmış, yıpranmış ve biçâre toplum mühendisleriyle gerçek huzurun formül ve şifrelerini insaniyet adına paylaşalım diye EVET!  NASA'ya sonsuzluğun keşfinin uzayın dip köşelerinde değil, gönüllerimizin engin deryasında olduğunu haykırmak için EVET!

ANKARA POLATLI HABER SAĞDUYU PARTİSİ REFERANDUM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu