Sakarya: Ticaret Odaları İşbirliği Halinde Olmalı


Sakarya: Ticaret Odaları İşbirliği Halinde Olmalı

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal, geçtiğimiz gün Polatlı Ticaret Odası’na (PTO) iade-i ziyarette bulundu.

Sakarya: Ticaret Odaları İşbirliği Halinde Olmalı
Bu içerik 434 kez okundu.


    Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyaret sırasında Mustafa Deryal’a, Polatlı Ticaret Odası’nın  4 yıl içerisindeki hayata geçirdiği faaliyetler, 2017 yılı projeleri Organize Sanayi Bölgeleri  ve 27-30 Nisan arasında düzenlenecek POLAGRİ’17 Polatlı Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

ÜLKE EKONOMİSİNE NASIL KATKI SAĞLARIZ DİYE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ
    PTO üyelerine sundukları hizmetlerin kalitesini ve hızını artırmak için yürüttükleri çalışmalardan söz eden Sakarya, gece gündüz, haftaiçi hafta sonu demeden yoğun bir tempo ile Polatlı ve üyelerimiz için çalıştıklarını belirtti. 
    Ortak fikir birliği ile önümüzdeki aylarda aynı projelerde yer alacaklarının sinyalini verdiler. Sakarya; “Öncelikle nazik ziyaretinizden dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim.  Ankara Ticaret Odası TOBB'ne bağlı olduğumuz ve ülkemizde yaptığı atılımlar ile bizleri gururlandıran bir oda olmuştur, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar ATO ile ilişkilerimiz artmıştır. 
    Bizden önceki dönemlerde Ankara Ticaret Odası önderliğinde ilçe odalarının ortak çalışmaları çok olmuştu. 
    Ancak bu dönemde Gürsel Bey'in ve Yönetiminin çabalarıyla yarım kalan projeleri ilçemizde tamamlamayı ve iyi düzeyde yol alan işbirliklerimizi artırma konusunda Başkanımız Mustafa Deryal ile fikir birliği sağladık. İnşallah bundan sonra ortak projelerde birlikte yer almayı umut ediyoruz. 
    Bizler üyelerimize nasıl katkı sağlayabiliriz, ülkemiz ekonomisine nasıl faydamız olur diye gece gündüz demeden çalışma içindeyiz. Bu yıl ilçemiz de inşallah bir URGE (Uluslar Arası Rekabetçiliği Geliştirme) projesi gerçekleştirerek üyelerimize ihracata alıştırma çabasında olacağız. 
    Ülkemize faydası olacak ne tür iş birliği varsa ne tür ortak çalışma varsa Polatlı Ticaret Odası olarak bizde varız. Sayın Deryal'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.
Ziyaret sonrasında ise Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal’a ilçemizin patentli markası olacak Pan Pek Pancar Pekmezi hediye edildi.

ankara polatlı haber ticaret odası ato yönetim kurulu üyesi mustafa deryal ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü