YILDIZ: SİNAN OGAN VE EKİBİ OLARAK REFARANDUM’DA ‘HAYIR’ DİYORUZ


YILDIZ: SİNAN OGAN VE EKİBİ OLARAK REFARANDUM’DA ‘HAYIR’ DİYORUZ

Türk Milliyetçileri “Başkanlığa Hayır” Platformunda tüm hızıyla devam ediyor. İlçemizdeki hayır çalışmaları MHP Genel Başkan Adayı Sinan Ogan ekibi ile birlikte hareket eden ve Sinan Ogan adına ilçemizde çalışmaları organize eden Bilal Yıldız tarafından y

YILDIZ: SİNAN OGAN VE EKİBİ OLARAK  REFARANDUM’DA ‘HAYIR’ DİYORUZ
Bu içerik 2077 kez okundu.


Hayır kampanyası ile ilgili açıklama yapan     Türk Milliyetçileri “Başkanlığa Hayır” Platformunda  Sinan Ogan ekibiin Polatlı sorumlusu Bilal Yıldız; “ Bizler Türk milliyetçileri olarak parlamenter sistemin devamından yana yani milletten yana hareket ediyoruz. 
    Tek kişi yönetimi bölünme ve federasyon getirecektir. Referandum da Hayır’ın çıkması AKP’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın dolayısıyla Türkiye’nin hayrına olacaktır.
     Bir ülke de aşırı yetki, hırsı dolayısıyla kutuplaşma ve dünya da dışlanmayı tek kişi yönetiminin sorgulanması ve meşruluğunu tartışma haline getirecektir. Bu durum Türkiye’nin medeni dünyadan izole edilmesi ve dışlanması anlamına gelecektir. Referandumdan evet çıkması durumunda Türkiye’nin adı Libya, Kuzey Kore, Irak, Mısır ve Afrika ülkeleri ile yan yana anılacaktır. Ekonomi bozulacak ve kaos artacaktır. Hayır çıkması durumda her şey normal seyrinde devam edecektir. 
    Yani herhangi bir risk ve olumsuzluk olmayacaktır. Bu normal durumun devam etmesi için. Bütün vatandaşlarımızın sandıktan hayır çıkması için oy kullanmaya davet ediyorum. Birlik için Hayır, beraberlik için Hayır, Sevgi için Hayır Kardeşlik ruhu için Hayır diyor. Özetle niyet Hayır Akıbet Hayır diyorum” diye konuştu.

ankara polatlı haber mhp bilal yıldız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi