Kent Konseyi’nden Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması


Kent Konseyi’nden Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması

Polatlı Kent Konseyi tarafından 29 Nisan Cumartesi günü 2. POLAGRİ Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması düzenlenecek.

Kent Konseyi’nden Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması
Bu içerik 526 kez okundu.


    Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşların pancar pekmezi ile hazırladıkları tatlıları 29 Nisan Cumartesi günü saat 11.00’e kadar Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’ne getirmeleri gerekiyor. Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’nde yapılan yarışmanın ardından Polatlı Kent Konseyi’nin POLAGRİ Tarım Fuarı içerisinde kurulacak olan standında saat 15.00’de ödüller dağıtılacak. Pancar Pekmezli Tatlı Yarışması kapsamında Polatlı Kent Konseyi tarafından dereceye giren ilk üç tatlı ödüllendirilecek. Yarışmada dereceye giren katılımcılara sırasıyla; Robot takımı, uyku seti ve tencere takımı hediye edilecek.

ÇELİK, POLATLILI HANIMLARIMIZI PANCAR PEKMEZLİ TATLI YARIŞMASINA BEKLİYORUZ
    Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Polatlılı girişimci kadınlarımızın kurduğu Anadolu Bacıları Kooperatifimizin PANPEK markasıyla ürettiği pancar pekmezinin tanıtımına katkı sağlamak için pancar pekmezli tatlı yarışması düzenledik. Markalarıyla ünlü marka şehir Polatlı hedefi ile çıktığımız yolda bu çabalara destek olmak bizim en tabi görevimiz. Buradan girişimci kadınlarımızı böylesine büyük bir iş başarmalarından dolayı kutluyorum. Polatlılı hanımlarımızı Pancar Pekmezli Tatlı yarışmasına katılmaya davet ediyorum. 2. POLAGRİ Tarım Fuarında Polatlı Kent Konseyi standında jüri tarafından dereceye giren ilk 3 katılımcı ödül almaya hak kazanacaktır. Buradan desteklerinden dolayı Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya ve Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya’ya teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. 

ankara polatlı haber kent konseyi tekin çelik pancar pekmezi yarışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı