Okullar Arası Futsal Heyecanı Devam Ediyor


Okullar Arası Futsal Heyecanı Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen okullar arası küçük kızlar futsal turnuvaları devam ediyor.

Okullar Arası Futsal  Heyecanı Devam Ediyor
Bu içerik 731 kez okundu.


    Polatlı Necmettin Erbakan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Polatlı Ortaokullar arası küçük kızlar Futsal turnuvaları hız kesmeden sürüyor. Dün gerçekleştirilen turnuvalardan ilki İnönü Ortaokulu ile Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu arasında gerçekleşti. Müsabaka da gülen taraf 2 - 0 ‘lık galibiyet ile İnönü Ortaokulu oldu. 
    Turnuvalarda dün gerçekleşen diğer müsabakalarda Esentepe Ortaokulu, Namık Kemal Okulunu 7 – 1 ‘lik skor ile mağlup etti. Küçük kızlar arasındaki son maçta ise Gazi Ortaokulu, Uğur Ortaokulunu 5 – 1’lik skorla yendi. Yıldız Kızlar karşılaşmalarında ise İstiklal Ortaokulu 4 – 0 ‘lık sonuç ile rakibi olan IMKB Ortaokulunu yendi. Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Ortaokulu ile İnönü Ortaokulu arasında yaşanan karşılaşmada ise 2 – 1 ‘lik sonuç ile kazanan taraf İnönü Ortaokulu Oldu. Günün son karşılaşması ise Esentepe Ortaokulu ile Namık Kemal Ortaokulu arasında gerçekleşti. Bu müsabakada ise 5 – 0 ‘lık sonuç. İle gülen taraf Esentepe Ortaokulu oldu. 

ankara polatlı haber ortaokul futsal takımı turnuva
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü