BASTI: YENİ YAPILANDIRMA ESNAFIMIZ İÇİN BÜYÜK FIRSAT


BASTI: YENİ YAPILANDIRMA ESNAFIMIZ İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı, Yeni çıkacak olan kanunla hem geçmiş borçların hem de Haziran 2016 tarihinden Mart 2017 tarihine kadar olan borçların yapılandırılması sağlanacak' dedi.

BASTI: YENİ YAPILANDIRMA  ESNAFIMIZ İÇİN BÜYÜK FIRSAT
Bu içerik 805 kez okundu.

2016 yılı Haziran ayına kadar olan vergi, prim ve benzeri borçların daha önce yapılandırıldığını hatırlatan Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi ve polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı, 'Hain darbe girişimi nedeniyle işleri bozulan esnafımız hem yapılandırılan borçlarını ödemede sorun yaşadı hem de bu tarihten sonraki borçlarını ödeyemedi. Yeni çıkacak olan kanunla hem geçmiş borçların hem de Haziran 2016 tarihinden Mart 2017 tarihine kadar olan borçların yapılandırılması sağlanacak' dedi.

ESNAF RAHAT NEFES ALACAK
    Yeni yapılandırmanın esnafa büyük bir nefes aldıracağını kaydeden Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi ve polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı, '6736 sayılı Kanunda olduğu gibi yeni yapılandırma vergi, sosyal güvenlik primi ve trafik cezaları gibi kamuya olan tüm borçları kapsayacak. Milyonlarca kişinin bu kanunda yararlanması tahmin ediliyor. Bu da esnafı rahatlatacağı gibi piyasaların da canlanmasını sağlayacak' sözlerine yer verdi.
 

EKONOMİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE CANLANACAK
    Yapılandırma Kanununun, referandum sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisi açılır açılmaz ilk çıkacak kanunlardan biri olacağının altını çizen Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi ve polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı, 'Gerek beyaz eşya ve mobilyadaki vergi indirimlerinin süresinin uzatılması gerekse borçların yeniden yapılandırılması, ekonomiyi önemli ölçüde canlandıracak ve 2017 yılının büyüme hızını artıracak' şeklinde konuştu.

ANKARA POLATLI HABER KUAFÖRLER ODASI MESUT BASTI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim