Sarıeroğlu Kıl Çadırında Yörükleri Ziyaret Etti


Sarıeroğlu Kıl Çadırında Yörükleri Ziyaret Etti

AK Parti İlçe Teşkilatının referandum saha çalışmaları Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun katılımlarıyla hız kesmeden sürdürülüyor.

Sarıeroğlu Kıl Çadırında Yörükleri Ziyaret Etti
Bu içerik 944 kez okundu.

 Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve İlçe Teşkilatı anayasa referandum kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.  Yunus Emre Parkı içerisindeki kıl çadırında Yörükleri ziyaret eden Vekil Sarıeroğlu ve İlçe Başkanı Demir çadırda cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgiler verdi. Konuşmasına Ak Parti İlçe Teşkilatına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başlayan vekil Sarıeroğlu Polatlı’ya güvenlerinin sonsuz olduğunu ifade etti.
    16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumunun ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirten Sarıeroğlu; “Yaptığımız çalışmalardan dolayı vicdanen çok rahat ve her şeyimizle çok eminiz. Bugüne kadar milletimize karşı yanlış bir tutum içerisinde olmadık bu günden sonra da olmayız. Şuan içinde bulunduğumuz sürecin ülkemiz için milletimiz için ne kadar önem arz ettiğini hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden sizlerin desteğini bu süreçte bekliyoruz. Kafalara takılan şeylere cevap vermek istiyoruz ve bu sebepten dolayı herkese ulaşmaya anlatmaya çalışıyoruz. Yalan yanlış yönlendirmelerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Çok yakın bir zamanda, 15 Temmuz’da önemli bir sınav verdik. Acılara ortak olmaya çalışıyoruz. Hep birlikte mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu yaşanan acıların bir daha yaşanmaması için birlik ve beraberliğimizin bozulmaması için daha istikrarlı daha hızlı gelişen ve büyüyen bir Türkiye için bu referandum da sizler eminim ki en doğru kararı vereceksiniz.” İfadelerini kullandı. Sarıeroğlu, Polatlılı Yörüklere gönülden yaptıkları ev sahipliliği için teşekkür ederek anayasa değişikliği referandumu için evet çağrısında bulundu.

ANKARA POLATLI HABER AKPARTİ İLÇE AYSEL DEMİR MİLLETVEKİLİ JÜLİDE SARIEROĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!