Başkan Yıldızkaya’dan, Emniyet Mensuplarına Kutlama Ziyareti


Başkan Yıldızkaya’dan, Emniyet Mensuplarına Kutlama Ziyareti

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü dolayısı ile emniyet mensuplarını ziyaret etti.

Başkan Yıldızkaya’dan, Emniyet  Mensuplarına Kutlama Ziyareti
Bu içerik 624 kez okundu.


     İlçe Emniyet Müdürlüğü, Polatlı Merkez Karakolu, Esentepe Karakolu ve Bölge Trafik Müdürlüğü’nü ziyaret eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı. Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım'ı ziyaret eden ve polis haftasını kutlayan Başkan Yıldızkaya, ilçede görev yapan tüm emniyet mensuplarına üzerinde Türk Polis Teşkilatı’nın amblemi bulunan ajanda hediye etti.

YILDIZKAYA: TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 172. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM
    10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü ile ilgili açıklamalarda bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Polis Teşkilatımız; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak ve gözetmek, kamu düzenini tesis etmek, suç işlenmesini önlemek ve suç işleyenleri adalete teslim etmek için gece gündüz demeden canı pahasına çalışan temel kurumlarımızdan biridir. 
    Polis Teşkilatımız, icra ettiği zor görevler bakımından ülkemizde barış ve kardeşliğin garantisi olurken fedakârlık noktasında da en zor mesleklerin başında gelmektedir. Gücünü halkımızdan ve kanunlardan alan kahraman Türk Polis Teşkilatı; toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakârca çalışırken, gerektiğinde canını dahi hiçe sayarak milletimizin haklı güvenini ve takdirini kazanmıştır.             Emniyet Teşkilatımız 172 yıldır şerefli mazisi ve milletimizden aldığı güçle, güven ve huzur ortamını sağlamaya devam etmektedir. 
    Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyerek gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. 
    Ulvi bir meslek olan Polis Teşkilatımızın kademesindeki fedakâr ve cefakâr çalışanlarına ve emekli olan mensuplarına da aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluk dolu günler temenni ederek sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA POLİS HAFTASI KUTLAMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!