MİLLİ GÖRÜŞ ANKARA’DA FATİH BEYAZIT’A EMANET


MİLLİ GÖRÜŞ ANKARA’DA FATİH BEYAZIT’A EMANET

MİLLİ GÖRÜŞ ANKARA’DA  FATİH BEYAZIT’A EMANET
Bu içerik 860 kez okundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Beni en çok üzen en çok şaşırtan 15 yıla yakın bir süredir iktidarda bulunmalarına rağmen bugün iktidarda bulunan arkadaşlarımızın hala 'cek, cak' ile meşgul olmaları” dedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Beni en çok üzen en çok şaşırtan 15 yıla yakın bir süredir iktidarda bulunmalarına rağmen bugün iktidarda bulunan arkadaşlarımızın hala 'cek, cak' ile meşgul olmaları. İçine sürüklendiğimiz bu durumdan nasıl kurtulacağımızın formülünü bize getirmiyorlar ama 'yapacağız' diyorlar. 15 yıldır yapamadıklarını bundan sonra kaç yılda yapacakları konusunda da hiçbir fikir yok. '17 Nisan'da sihirli bir değnek dokunacak bütün problemlerimiz çözülecek'... Bu nasıl bir mantık?" dedi.
    Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığının 6. Olağan Kongresi, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde yapıldı. Kongreye Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Nasuh Reşat ayar, ilçe yöneticilerinin yanı sıra il delegeleri de katıldı. Saadet Polatlı Teşkilatını ayrıca Adem Kılıç, Hasan Aktaş, Kadir Öztürk, Yusuf Encan, Bayram Gödel ve teşkilat mensupları temsil etti. 

AYAR: VERİMLİ BİR KONGRE OLDU
    Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Nasuh Reyat ayar, Ankara il kongresine ilişkin yaptığı değerlendirmede  “Tek liste ile gittiğimiz kongremiz Milli Görüş’ün tam bir birliktelik içinde olduğunu göstermiştir. Sayın başkanımız Fatih Beyazıt ve kıymetli ekibine başarılar diliyoruz. İnanıyorum Milli Görüş güçlü kadrolarıyla Türkiye’ye hizmet etme noktasında en verimli çalışmayı yıllardır olduğu gibi yine sergileyecektir” dedi.
    Divan heyetinin seçimi, faaliyet ve hesap raporlarının okunmasıyla başlayan kongrede, Genel Başkan Karamollaoğlu da konuşma yaptı.
    Karamollaoğlu, siyasi hayata atıldığı günden beri Saadet Partisi'nin beşinci partisi olduğunu ifade ederek, bu noktaya partililerin gösterdiği özveriyle geldiklerini belirtti. Milli görüş davasının yürütüldüğü süreçte en büyük adımların Necmettin Erbakan döneminde atıldığını kaydeden Karamollaoğlu, bu dava bayrağını bugünlere kadar getiren başta kadınlar ve gençler olmak üzere tüm partililere teşekkür etti.
    Karamollaoğlu, hiçbir hareketin milli görüş kadar sağlam söylemlere sahip olmadığına işaret ederek, şöyle konuştu:  "Şu anda içinde bulunduğumuz ülke ve coğrafya hızla uçuruma doğru götürülüyor. Ama beni en çok üzen, en çok şaşırtan 15 yıla yakın bir süredir iktidarda bulunmalarına rağmen bugün iktidarda bulunan arkadaşlarımızın hala 'cek, cak' ile meşgul olmaları. İçine sürüklendiğimiz bu durumdan nasıl kurtulacağımızın formülünü bize getirmiyorlar ama 'yapacağız' diyorlar. 15 yıldır yapamadıklarını bundan sonra kaç yılda yapacakları konusunda da hiçbir fikir yok. '17 Nisan'da sihirli bir değnek dokunacak bütün problemlerimiz çözülecek'... Bu nasıl bir mantık?" Basit değişikliklerle problemlerin çözülmeyeceğini savunan Karamollaoğlu, halk oylamasında "evet" de çıksa "hayır" da çıksa hiçbir şeyin değişmeyeceğini iddia etti. Karamollaoğlu, halk oylamasından "evet" çıkması durumunda cumhurbaşkanının partili olacağını belirterek, mevcut durumunda çok farklı bir tablo olmayacağını ileri sürdü.
 

ALLAH BAŞKA BİR ZALİMİ SİZİN ÜZERİNİZE MUSALLAT EDER
    ABD'nin Suriye'ye yaptığı saldırıyı alkışlayan bazı çevrelerin olduğunu dile getiren Karamollaoğlu, "Yetmez daha fazlası var diyenler. Trump, geçmiş 6 sene içerisinde Suriye'de katliamlar yapılırken, ABD yönetimine Suriye'ye müdahale edilmemesi gerektiğini söylüyordu. Şimdi birden bire Suriye'yi vuruyor. Bu durumuda bizim bazı vatandaşlarımız alkışlıyor, destekliyor. Unuttuk mu? Daha iki ay önce bir camiyi kim bombaladı? 260 küsur insanın katlini kim gerçekleştirdi? Siz zalimlerden medet umarsanız Allah başka bir zalimi sizin üzerinize musallat eder." diye konuştu.
    Kongrede sandık başına giden 271 delege, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından kurulan sandıklarda oy kullandı. Tek listeyle seçime giren Fatih Beyazıt, geçerli oyların 268'ini alarak, Saadet Partisi Ankara İl Başkanı oldu.

ANKARA POLATLI MİLLİ GÖRÜŞ SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ