Kılıçdaroğlu Son Mesajını Polatlı’dan Verecek


Kılıçdaroğlu Son Mesajını Polatlı’dan Verecek

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Adnan Keskin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Polatlı’ya geldiğinde yapılacaklara dair görüş alışverişinde bulunmak üzere CHP ilçe teşkilatına geldi.

Kılıçdaroğlu Son Mesajını Polatlı’dan Verecek
Bu içerik 3625 kez okundu.

 15 Nisan Cumartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu referandum ile ilgili son mesajını vermek üzere Polatlı’ya gelecek. 
    Ankara Tandoğan Meydanın ’da yapılacak mitingi iptal eden Kılıçdaroğlu Polatlı’da son kez ‘Hayır’ın nedenlerini anlatacak. K
    onuyla ilgili görüş alış verişinde buluşmak üzere ilçe örgütüne gelen CHP Ankara il Başkanı Adnan Keskin Polatlı’nın Kurtuluş Savaşında önemli bir dönüm noktası olduğunu, Referandumu da bir Kurtuluş Savaşını mücadelesi olarak gördükleri için son mesajını Polatlı’dan vermek istediklerini dile getirdi.

ŞEHİTLER DİYARI POLATLI’DAN BÜTÜN ÜLKEYE SESLENECEK
    CHP İl Başkanı Adnan Keskin Kılıçdaroğlu’nun geleceği programa dair yaptığı açıklamada: “ Şehitler diyarı Polatlı’dan bütün ülkeye seslenecek. Biz Tandoğan Meydanı’ndan seslenecektik ve bunun için gerekli ayarlamaları yaptık. Ancak Genel Başkanımız Tandoğan Meydanında partililerimizle miting yapacağımızdan o Parti Mitingine döner, kutuplaşmaya yol açar diye istemedi ve Polatlı’dan ülkeye Kurutuluş Savaşı mücadelesinin mesajını vererek bir organizasyon yapmamızı istedi. Burada yapılacak organizasyonla ilgili olarak da, esnafın, sivil toplum örgütlerinin, bütün kurum ve kuruluşların bir araya getirilerek temsilciler ile birlikte bir mesaj verilmesinin çok daha anlamlı olacağını söyledi.” dedi.

BİZ BU REFERANDUMUN BİR KURTULUŞ MÜCADELESİ OLDUĞUNA İNANIYORUZ
    Keskin açıklamalarının devamında neden son mitingin Polatlı’da yapılacağı ile ilgili: “  Biz bu referandumun bir Cumhuriyet Halk Partisi meselesi olmadığını cumhuriyet ve kurtuluş mücadelesi olduğunu biliyoruz. Hayır çıkmazsa ülkenin nasıl bir 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı kutlayacağını hayal bile edemiyoruz. O kadar buruk ve duygu yüklü bir 23 Nisan olacaktır diye düşünüyoruz. Kurtuluş Savaşının en büyük aktörlerinden olan Polatlı’da biz son mitingimizi, genel başkanımızın tüm dünya ve Türkiye’ye vereceği mesajı Polatlı’dan vermek istiyoruz.  Biz bu referandumun bir kurtuluş mücadelesi olduğuna inandığımız için genel başkanımız mesajını buradan verecek. Cumartesi tüm Polatlı’nın sağcısı ile solcusu ile muhafazakarı, ülkücüsü ile sayın genel başkanımızı yürekten bağrına basacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER CHP KEMAL KILIÇDAROĞLU MİTİNG
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim