Vekil Sarıeroğlu, İlçe Kadınları İle Bir Araya Geldi


Vekil Sarıeroğlu, İlçe Kadınları İle Bir Araya Geldi

Ak Parti Kadın Kolları tarafından hazırlanan organizasyonda Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Polatlılı kadınlarla bir araya geldi.

Vekil Sarıeroğlu, İlçe Kadınları İle Bir Araya Geldi
Bu içerik 939 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 Ak Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen organizasyonda, Ak Parti İlçe Başkanı Demir ve Ankara Bölge Milletvekili Sarıeroğlu önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan anayasa değişikliği referandumu için ilçe kadınlarıyla bir araya gelerek süreci değerlendirdi.

15 TEMMUZUN BİR DAHA YAŞANMAMASI İÇİN EVET DİYECEĞİZ
    Demir; “ Polatlı Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimine bu güzel toplantıyı düzenlediği için teşekkür ediyorum. Kadınlar nereye el atsalar böylesine güzel sonuçlar doğuyor. Biliyorsunuz ki referanduma sayılı günler kaldı. Evet, Evet diyeceğiz. Ama sadece evet demekle bitmeyecek ülkemizin şuan içerisinde bulduğu zor günlerden geçtiğini unutmayalım. Biz 15 Temmuzun bir daha yaşanmaması için evet diyeceğiz.  Geçmişte yaşanan vesayetin yol açtığı travmaları daha atlatamadık. 
    Adnan Menderes asıldıktan sonra insanlar yıllarca kendilerine şu soruyu sordu. Adnan Menderes neden asıldı? Adnan Menderesin neden asıldığını şu kelime çok güzel izah ediyor. Yargılayan hakim kararı açıklarken şunu söylüyor. Beni buraya getiren irade senin asılmanı emrediyor. Bakın bu söz çok önemli. Yani vesayet.  Biz bunları yaşamamak için 16 Nisanda sandıkları patlatacağız. Hanımlar sizlere çok güveniyorum. Allah yolumuzu açık etsin.” dedi.

16 NİSANIN TÜRKİYE İÇİN DÜĞÜN GÜNÜ OLACAK
    Sarıeroğlu; “Polatlı benim için çok önemli bir ilçe ama şuan önemi bir kat daha arttı. Çünkü çok güçlü bir kadın ilçe başkanımız var. Aysel hanımın her zaman arakasındayız desteğimiz her zaman olacaktır. Kadın dayanışmasının Polatlı’nın her bir mahallesinde her bir köyünde her bir sokağında hissedilmesi için inşallah elimizden geleni birlikte yapacağız. Ama siz güçlü kadınlarımızın da daha güçlü bir şekilde desteğine ihtiyacımız var. Gerçekten 25 ilçemiz var Ankara’da sadece bir ilçesinde kadın ilçe başkanımız var. Bu yüzden bizim için çok kıymetli. Çok tarihi günlerden geçiyoruz. Çok önemli günlerden geçiyoruz. Gelecek hafta bugün büyük gün. İnşallah 16 Nisan hem Polatlı için hem Ankara için hem Türkiye için hem de mazlum ve mağdur coğrafyalardaki tüm islam alemi kardeşlerimiz için düğün günü olacağına inanıyorum.  Kampanya dönemimiz 70 günü aştı. Bu süreçte 25 ilçemizin her köşesine gitmek için büyük gayret gösterdik. Teşkilatlarımız ilçelerimiz

KENDİ SİLAHLARIMIZIN BİZE DOĞRULTULACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİK
Türkiye'nin 15 Temmuzda yaşadığı hain saldırıyı hiçbir zaman unutmayacağını ve hain saldırıda şehit olan tüm vatandaşlara karşı minnettarlığını ifade eden Sarıeroğlu ;“15 Temmuz gecesi ülkemiz için tarihimiz için utanç gecesi oldu. O gece başlarken hiç birimiz tankların vatandaşlarımızın üzerine gideceğini düşünmemiştik. Hiç birimiz tepemizden bombaların yağacağını düşünmemiştik. Kendi silahlarımızın bize çevrileceğini düşünmemiştik. Öylesine büyük bir ihanetti ki sadece bir darbe girişimi değil. Büyük bir işgal girişimiydi. Cumhurbaşkanımız o gece ekrana çıktı ve milletimiz gücü üstüne güç tanımıyorum dedi ve meydanlara çağırıyorum dedi. Onun bu çağrısına da Allah Razı olsun milletimiz akın akın meydanları doldurarak silahların önünde canlarını siper ederek tankların önüne yatarak gerekeni yaptı. Polatlı da o gece gerekeni yaptı. İşgalcileri burada durdurdu. Allah Polatlı’dan razı olsun. Terör örgütü başta olmak üzere hem onlara hem de tüm dünyaya millet olmak ne demek vatana sahip çıkmak ne demek bayrağa ezana sahip çıkmak ne demek onu gösterdik. Allah bizi bir daha böyle sınavlarla sınamasın. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 16 Nisan da oylanacak olan 18 madde tamamen milletimizin ülkemizin istikrarı için hazırlandı. Bunu yalan yanlış farklı algılarla yansıtanlara millet olarak gereken cevabı 16 Nisan da vereceğimize inanıyorum.”dedi.

ANKARA POLATLI HABER AKPARTİ İLÇE AYSEL DEMİR BAŞKANI MİLLETVEKİLİ JÜLİDE SARIEROĞLU REFERANDUM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI