Devlet Köylere Misafir Oluyor Sorunları Yerinde Ele Alıyor


Devlet Köylere Misafir Oluyor Sorunları Yerinde Ele Alıyor

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve ekibinin ziyaret ettiği köyler arasında Yenice Mahallesi, Eskikarsak Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi ve Çanakçı Mahalleleri de yerini aldı.

Devlet Köylere Misafir Oluyor Sorunları Yerinde Ele Alıyor
Bu içerik 571 kez okundu.

İlçeye 81 bağlı kırsal mahallenin yarısından çoğunu iki ay gibi bir sürede ziyaret eden Kaymakam Tunçer ve ekibi köylerin eğitim, sağlık gibi hizmetler başta olmak üzere diğer hizmetlerden yararlanıp yararlanamama durumlarını yerinde inceleyip sorunlara dair köy halkı ile istişare edip taleplerini dinlediler. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer köylerin tarımsal ve hayvancılık gibi ekonomik kaynaklarına dair yerinde bilgiler aldı ve yapılabilecek en iyi faaliyetleri istişareler ile belirledi.

İLÇE PROTOKOLÜ YENİCE MAHALLESİNDE
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve birim müdürleri, Yenice mahallesini ziyaret edip, halkla bir araya geldi. Kaymakam Tunçer, halkın şikayet ve talepleri dinleyip, ilgili kurumlara gereği için talimat verdi. Mahallede bulunan camii, mahalle konağı ve muhtarlığı inceleyen Kaymakam Tunçer, eksikliklerin yerine getirilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağını kaydetti. Kaymakam Tunçer, Yenice Mahallesinde vatandaşlara, gelen taleplerin ilgili kurumlara gereği yapılmak üzere gönderileceğini ve vatandaşların dilekçelerinin Kaymakamlık üzerinden ilgili kurumu gönderilmesinin daha hızlı sonuç alınmasında önemli olduğu vurgusunda bulundu.

ESKİKARSAK MAHALLESİ ZİYARETİ
Kaymakam Tunçer ve beraberindeki daire amirleriyle birlikte Eskikarsak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Tunçer, toplantıya katılanlara teşekkür etti. İstek ve sorunları ilk ağızdan duymak için mahalleleri dolaştıklarını belirten Kaymakam Tunçer, “ Bizler sürekli buralara gelip gitsek de sizler gibi sorunları yakından göremeyebiliriz. Bu ziyaret ile bizlerin gözünden kaçanları sizlerin bizlere bildirmenizi istiyoruz” dedi.

TATLIKUYU’ DA VATANDAŞ DEVLET BULUŞMASI
    Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer İlçeye bağlı Tatlıkuyu Mahallesine ziyarette bulundu. Tatlıkuyu Mahallesinde muhtarlıkça düzenlenen yerde vatandaşlarla bir araya gelinerek vatandaşların ihtiyaçları ve talepleri dinlenildi.  Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer talep ve istekler kapsamında ayrıca güvenlik, sağlık, ekonomik ve sosyal politikalar ile ilgili vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını dinledi. Vatandaşlardan gelen istek ve talepler toplantıda not edilerek ilgili kurumlara talimatlar verildi.

ÇANAKCI MAHALLESİNDE MAHALLE SORUNLARINA DAİR İSTİŞARE
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer,  ekibi ile birlikte Çanakçı Mahallesini ziyaret ederek, Muhtar ve vatandaşlarla buluştu, sorunlarını dinledi, sohbet etti. Mahalle muhtarı Bilal Sağlam, Çanakçı Mahallesi ile ilgili Kaymakam Tunçer'i bilgilendirdi. Kaymakam Tunçer,  vatandaşların ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, taleplerin çözümü için devletin her zaman yanlarında olduğunu belirterek, konunun bizzat takipçisi olacağını belirtti. Kaymakam Tunçer,  mahallelerde bulunan devlet kurumlarını da dolaşarak binaların fiziki ve araç-gereç yeterlilik durumlarını inceledi. Mahalle sakinleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, sorunlarıyla yakından ilgilenen Kaymakam Tunçer'e teşekkür etti.

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM MAHALLE KÖY ZİYARETLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü