Sosyal Belediyecilikten Yepyeni Bir Adım


Sosyal Belediyecilikten Yepyeni Bir Adım

Polatlı Belediyesi tarafından bakıma muhtaç yaşlılar, yatalak hastalar ve engelliler için evde bakım hizmeti başlatıldı.

Sosyal Belediyecilikten Yepyeni Bir Adım
Bu içerik 1797 kez okundu.

 Polatlı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen evde bakım hizmet çalışmaları, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. ‘Sevgi Elimizi Uzatıyoruz’ parolası ile ihtiyaç sahiplerinin mutlu etmeye ve üşüyen elleri ısıtmaya devam eden Polatlı Belediyesi, şehirde başlatılan evde bakım hizmeti ile bakıma muhtaç yaşlıların, yatalak hastaların ve engellilerin kişisel bakım ihtiyaçlarını gideriyor. Alanında uzman ekipler tarafından evlerinde ziyaret edilen hastaların kuaförlük; ayak ve el bakımları, banyo ihtiyaçları Polatlı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak yataklarında karşılanıyor. Yatak yaraları özel ilaçlar ile tedavi edilen ihtiyaç sahiplerinin yastık kılıfları ve çarşafları Polatlı Belediyesi tarafından hediye edilerek değiştiriliyor. Evde Bakım hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, 0312 622 66 60 numaraları telefondan veya Polatlı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yaparak bu hizmetten yararlanabiliyor.

YILDIZKAYA, YARDIMA MUHTAÇ HEMŞEHRİLERİMİZİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
    ‘Sevgi Elimizi Uzatıyoruz’ parolası ile başlatılan Evde Bakım Hizmeti ile ilgili açıklamalarda bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Şehrimizde yardıma muhtaç hemşerilerimize götürdüğümüz hizmetler ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye ve üşüyen elleri ısıtmaya devam ediyoruz. Evde Bakım Hizmetimiz kapsamında; ihtiyaç sahibi yaşlılarımızı, yatalak hastalarımızı ve engellilerimizi evlerinde ziyaret ederek kişisel bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Özel ekiplerimiz tarafından tüm ihtiyaçları karşılanan yardıma muhtaç hemşerilerimizin dualarını almak bizleri mutlu ediyor. Bizlere başvuran tüm hastalarımızın evde bakım hizmetlerini alanında uzman ekiplerimiz vasıtası ile gerçekleştireceğiz. ” şeklinde konuştu.

ankara polatlı haber belediye evde bakım hizmeti yepyeni proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi