Türk Polis Teşkilatı 172. Kuruluş Yılını Kutluyor


Türk Polis Teşkilatı 172. Kuruluş Yılını Kutluyor

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım ve Müdür Yardımcısı Serkan Ökdemir, emniyet personelinden oluşan bir heyetle ilçe kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı 172.  Kuruluş Yılını Kutluyor
Bu içerik 585 kez okundu.

 Kaymakam Tunçer, 172. Yılını kutlayan emniyet teşkilatının 10 Nisan Polis Günü’nü ve Polis Haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret sırasında İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, Polis Haftası etkinlikleri hakkında Kaymakam Tunçer'e bilgi verdi. Vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için 24 saat görev yapmaya devam edeceklerini belirten İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım; “Polis teşkilatı olarak yaptığımız her türlü çalışmalarımıza verdiğiniz desteklerinizi hep arkamızda hissettik. Bu bize güven ve cesaret veriyor. Ortak paydamız Polatlı’mızı daha da ileriye götürmek için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

TUNÇER, SON TERÖRİST ETKİSİZ HALE GELENE KADAR MÜCADELE SÜRECEKTİR
    Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Tunçer; “Türk Polis Teşkilatımız milletimizin can ve mal güvenliği için gece gündüz demeden çalışıyor, gerektiğinde canını feda etmekten çekinmiyor. Polatlı’da da polis teşkilatımız çalışmalarını başarı ile sürdürüyor. Görevleri başında şehit düşen emniyet personellerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum.” diye konuştu. 
    Konuşmasının son bölümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin ne pahasına olursa olsun terörle mücadeleye devam edeceğini ifade eden Kaymakam Tunçer;  “Bugüne kadar böyle olmuştur. Bundan sonra da aynı kararlılıkla yoluna devam edecektir. Bunu herkesin bilmesi lazım. Türkiye’nin bütünlüğüne, milletimizin birliğine, beraberliğine kardeşliğine saldıranlar hak ettikleri cevabı almaktadırlar ve alacaklardır. Devletimizi güçlüdür, son terörist etkisiz hale gelinceye kadar mücadele sürecektir. 
    Devletimizin gücü milletimizin birlik ve beraberliği sınanmamalı gerçekleştirilen bu saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşmayacağı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milletti ile birlikte ebediyen tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan toprağında varlığını devam ettireceği asla unutulmamalı.” ifadelerini kullandı.

 

ankara polatlı haber polis kuruluş yıldönümü kaymakam ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim