Kaymakam Tunçer ve Ekibi 8 Köyü Ziyaret Etti


Kaymakam Tunçer ve Ekibi 8 Köyü Ziyaret Etti

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer daire amirleri ile birlikte yaklaşık 1 buçuk iki aydan bu yana devam eden köy ziyaretlerinde birçok köyü ziyaret ederek birçok mahalle sakini ile bir araya geldi.

Kaymakam Tunçer ve Ekibi 8 Köyü Ziyaret Etti
Bu içerik 1095 kez okundu.

       

   İlçeye 81 bağlı kırsal mahallenin yarısından çoğunu iki ay gibi bir sürede ziyaret eden Kaymakam Tunçer ve ekibi köylerin eğitim, sağlık gibi hizmetler başta olmak üzere diğer hizmetlerden yararlanıp yararlanamama durumlarını yerinde inceleyip sorunlara dair köy halkı ile istişare edip taleplerini dinlediler. 
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer köylerin tarımsal ve hayvancılık gibi ekonomik kaynaklarına dair yerinde bilgiler aldı ve yapılabilecek en iyi faaliyetleri istişareler ile belirledi.
     Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve ekibinin ziyaret ettiği köyler Yaralı Mahallesi, Tükrtaciri Mahallesi, Tüfekçioğlu Mahallesi, Kabak Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Kocahacılı Mahallesi ve Çekirdeksiz mahalleleri oldu.   Kaymakam Tunçer’in yaptığı köy ziyaretlerinde çekilen fotoğraflarda fotoğraf karesine ilk kez kadınlar Gülpınar Mahallesinde dahil oldu. 

 

ankara polatlı haber kaymakam mahalle köy ziyaretleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü