Şehitlik Mahallesi Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Teşekkür


Şehitlik Mahallesi Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Teşekkür

Polatlı Belediyesi ve Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yaz mevsimi ile birlikte ilçenin çeşitli mahallelerinde sürdürülen asfalt ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Şehitlik Mahallesi  Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Teşekkür
Bu içerik 1193 kez okundu.

 


    Polatlı Belediyesi tarafından ilçede başlatılan kaldırım yenileme ve kilit taşı döşeme çalışmaları Şehitlik Mahallesinde tüm hızıyla devam ediyor. Polatlı Belediyesine ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehitlik mahallesinde, kaldırım yenileme ve kilit taşı döşeme çalışmalarını hızla sürürken, kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.Yapılan çalışmalar mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
    Şehitlik Mahallesi Adnan Menderes Sitesi sakinleri Polatlı Belediyesinin yenileme ve onarım çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade ederken sitenin Başkanı Adem Aymaz;  “Belediyemiz tarafından mahallemizde çok güzel hizmetler yapılıyor. 
    Bugün mahallemizde kaldırım yenileme çalışmaları yapılıyor. 
    Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve ekibine ve fen işleri müdürlüğüne kilitli parke taşı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız duyarlı olduğundan dolayı yenilikler her zaman devam ediyor. Yapılan hizmetlerden çok memnunuz.” diye konuştu.

 

ankara polatlı haber şehitlik mahallesi belediye asfalt yol bakım çalışmaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim