Sobacılar Odasından Üyelerine Teşekkür Belgesi


Sobacılar Odasından Üyelerine Teşekkür Belgesi

Polatlı Sobacılar Nalbantçılar, Kalaycılar Esnaf Odası Başkanı Cabbar Çepur milli istihdam seferberliğine katkı sağlayan ve 25 yıl boyunca hiç aksatmandan vergisini yatıran üyelerine plaket töreni düzenledi.

Sobacılar Odasından Üyelerine Teşekkür Belgesi
Bu içerik 502 kez okundu.

 Polatlı Sobacılar nalbantlar kalaycılar esnaf odası başkanı Cabbar Çepur milli istihdam seferberliğine destek veren ve çalışma hayatında milli beraberlik kapsamında Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı projeye destek veren üyelerine düzenlediği plaket töreninde teşekkür etti. Çepur diğer bir teşekkür plaket törenini ise odasına kayıtlı üyelerden vergisini düzenli bir şekilde ödeyen üyeleri için yaptı. Polatlı Sobacılar Odasının yeni hizmet binasında yapılan plaket programına Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, İlçe Tarım müdürü Burhanettin Sütçü, İlçe Vergi Müdürü Gültekin Erdoğmuş, Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz ve diğer sivil toplum kuruluşlarının ilçe temsilcileri katıldı.
Başkan Çepur düzenlediği organizasyon ile ilgili bilgi amaçlı yaptığı konuşmasında: “ Çalışma hayatında milli seferberlik ve istihdam günlerinde Sobacılar odası olarak bizde bir seferberlik başlattık. Vergi mükelliyetini yerine getiren vergisini zamanında ödeyen üyelerimizden 25 yıl boyunca vergisini düzenli bir şekilde ödeyen, oda aidatını düzenli ödeyen esnaflarımıza yönelik bir teşekkür plaketi vereceğiz.” ifadelerine yer verdi.

ankara polatlı haber sobacılar odası üyeler teşekkür belgesi cabbar çepur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi