Belediye’ye 11 Birim Aynı Kaldı, 8 Birim Değişti, 3 Birime Taze Kan Takviye Edildi

Bu haber 28 Mayıs 2019 - 10:01 'de eklendi ve 1.753 kez görüntülendi.

Polatlı Belediyesinde yönetim birimlerinde yapılan değişiklikler resmi web sitesinden kamuoyu ile paylaşıldı.

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın yeni dönemi için Polatlı belediyesinde 31 Mart yerel seçimleri sonrasında gerek yönetim gerekse personel açısından rotasyon yapıldı. Özellikle yönetim birimlerinde yapılan değişikliğin taze kandan yeni isimlerden ziyade mevcut müdürlerin yerlerinin değişikliği olarak göze çarpıyor. Hali hazırda 22 yönetim biriminden 3’ü için yeni müdür tayin edilirken, 11 müdürün görev yeri aynı kaldı 8’i içinse görev değişikliği yapıldı.

11 BİRİMDE YÖNETİM SAHİBİ AYNI KALDI

Görev yerinde değişikliği olmayan müdürler şu şekilde oldu; Özel Kalem Müdürlüğü Tayfun Harman, Hukuk İşleri Müdürlüğü Orhan Oğuzlar, İmar Müdürlüğü Erdal Çağlar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Veli keskin, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Mustafa Yargıç, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Erhan Apaydın, Destek Hizmetleri Müdürlüğü Birim Subaşı, Evlendirme Memurluğu Ömer Gedikli ve Sosyal Yardım İşleri Melih Yargıç. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü isimi değiştirilerek Kırsal Hizmetler Müdürlüğü oldu birim müdürü Bedirhan Türkkan görevine devam ediyor.

3 YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI

Bir önceki dönemki yönetim şemasına göre yeni dönemde 3 isim müdür olarak tayin edildi. Buna göre; İşletme ve iştirakler Müdürlüğüne Abdil Sezer’in yerine Mehmet Kaplan, Zabıta Müdürlüğüne Abdullah Yılmaz’ın yerine Sabri Ünal Plan ve Proje Müdürlüğünde Eyüp Öz’ün yerine Gülsüm Kesiktaş getirildi.

8 MÜDÜRE ROTASYON

Polatlı belediyesinde Mürsel Yıldzıkaya’nın yönetim şemasında 8 isim için görev yeri değişti bu değişiklikler ve yeni görev yerleri şu şekilde oldu; Yazı İşleri Müdürlüğünde Hasan Liman’ın yerine Eyüp Öz, Mali Hizmetler Müdürlüğünde Sinan Güven’in yerine Hasan Liman, Fen İşleri Müdürlüğünde Barkın Yıldırım’ın yerine Sabri Erdem, Temizlik İşleri Müdürlüğünde Özgür Özcan’ın yerine Barkın Yıldırım, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Kürşat Öztürk’ün yerine Özgür Özcan, insan kaynakları müdürlüğüne Yılmaz Kaplan’ın yerine Sinan Güven, basın yayın halkla ilişkiler müdürlüğünde Murat Kurt’un yerine Veli Keskin, tesisler müdürlüğünde Sabri Erdem’in yerine Kürşat Öztürk getirildi

YENİ YÖNETİM ŞEMASINDA 4 İSİM MÜDÜRLÜKTE YOK

Polatlı belediyesi yeni yönetim şemasında 3 yeni isim göreve başlarken 4 isime müdürlükten el çektirildi. İşletme ve İştirakler Müdürü Abdil Sezer, Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz, İnsan Kaynakları Müdürü Yılmaz Kaplan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Kurt yeni yönetimde yer almadı. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.